Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, hogy ne fázzon meg?

Mit tegyek, hogy ne fázzon meg?

Figyelt kérdés

Kislányom már a nagy kádban fürdik,és a fürdő a szobája mellett van,nem nagy táv,de a szobájában öltözködik,mert a fürdőben nincs elég hely neki,viszont valószínű olyankor megfázhat amíg beérek vele a szobájában,pedig mindig feje búbjáig bebugyolálom törölközőbe,de valahogy egy kis szellő meg csaphatja,vagy nem tudom,de erre gondolok,mert azóta többször folyik a nózija.Nem lázas,vagy ilyesmi,csak orrfolyás van.Hogy kerüljem el,hogy ne fázzon meg,más babája is ilyen érzékeny?

8 hónapos


2009. márc. 13. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi 6 hósak vagyunk,1 hete fürdik ő is a nagykádban,mert már úszott a szoba...Szintén az ő szobája mellett van a fürdő,tehát nekünk is rövid a táv.Én azt gondolom,ha rendesen fütve van a lakás,akkor abból a 3 mp-ből nem lehet gond,amig beérünk vele a szobájába.Lehet,h.nem emiatt folyik a nózija,vagy tényleg érzékenyebb,ahogy irtad.Sokat nem segitettem,tudom,de én is gondolkoztam már ezen,és igyekszem legalább ezt nem túlsppirázni,aggódok eleget igy is...
2009. márc. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
23 fok van a lakásban,csak azért zavar,mert előtte nem volt ennyiszer gond,talán egyszer ha meg volt fázva,most meg elmúlik,eltelik egy-két hét,és újra.Azért köszi.
2009. márc. 13. 09:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam, hogy a mosógép tetején öltöztetem fel. Van egy felfújható pelenkázó azt teszem alá. Egy ismerősömnél is kevés volt a hely és ő úgy oldotta meg, hogy vett egy babapelusozót(olyan hordozható, de nem az a vékony) és fürdés után a földre rakta rá a babát és ott öltöztette fel. Kicsit körülményes gugolászni, de szerintem jobb mintha mindig megfázna. Én is megtörölközök mielőtt kinyitom az ajtót mégis megcsap a hűvös, pedig nálunk is 23 fok körül van a lakásban.
2009. márc. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy ebben a hülye időben hült meg egy kicsit séta alatt? Porszivózzatok nózit, gyorsan elmúlik:) kerül- fordul nálunk is ez van:)
2009. márc. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!