Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Új szülött baba ruháinak...

Új szülött baba ruháinak mosásához használhatok Vanish adalékot?

Figyelt kérdés
Erre a baktérium ölő fajtára gondoltam, folyékony változatban, hogy adnék egy keveset a mosószer mellé. Szabad, vagy inkább mellőzzem?
2011. máj. 17. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem tenném!Nagyon érzékeny a bőrük.Nem kell ám minden bacit kiölni a lakásban:)))).Simán mosd ki mondjuk BIP hippoallergénnel,arra a legkevésbé allergiások,és öblítőzni sem muszály,csak vízzel.A lányom ekcémás így tudom miről beszélek:((((Üdv:kozmetikus anyuka
2011. máj. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vanisht max a mosás előtt a kakira, amit utána jól kiöblítesz.

A baciöldöklés is felesleges. A végén azért lesz folyton beteg a gyermeked, mert steril világban nő fel.

KopKop börbajok nincsenek nálunk, nem cseréltem mosószert, második gyermeknél már csak válogatva sincsenek a ruhák, max sötét világos, öblítő egyedül ami sensitive-az illata miatt, plusz ecet, dupla vizes öblítés, 40fokon.

2011. máj. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én csak a kakis foltokra használtam vanish szappant Szüleim mondták, hogy használjam, de azt nem tudom lehet-e. Mindent dreft sensitivvel mosok, s csak néha használtam vanish szappant.
2011. máj. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat. Azt hiszem, akkor inkább kihagyom.
2011. máj. 17. 19:53
 5/7 anonim ***** válasza:
A fehéreket és a textil pelenkákat kezdetektől fogva dreft baby-vel és vanish folteltávolítóval(a fehér flakonossal) mosom , mert egyébként szürkék lesznek a pelenkák. Soha semmi baja nem volt a babám bőrének, pedig érzékeny bőrű.
2011. máj. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én az első használat előtt áztatom le ilyen baci ölő Vanishbe a ruháit. Utána már csak a símát használom és csak a kakis ruhára, pelusra. Ezt is áztatva. Mindig kivette a foltot, és lekopogom semmi gond nem volt a bőrével.
2011. máj. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az öblítő helyett tegyél a tartályba 1 dl ecetet, az fertőtlenít (nem lesz a ruha büdös) és tedd a ruhát mindig sok vízzel való öblítésre (nálunk a gépen ez egy plusz gomb, mosás előtt kell beállítani) így nem marad benne a mosószer se.
2011. máj. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!