Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jól tudom? Chamomillát és...

Jól tudom? Chamomillát és Pulsatillát használhatok sírós baba megnyugtatására, mikor már semmi más nem használ? Nem lehet neki tőle baja?

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 09:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel homeopátiás szerek, kárt nem okoznak, max. nem hatnak. De miért sírós? Jön a foga? Mennyi idős? Szeparációs szorongás? Ha pontosabban tudod az okot, jobban ki lehet választani a megfelelő szert.
2010. okt. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
4 hónapos szerintem jön a foga is mert ki van fehéredve az ínye alól és meg van kicsit duzzadva, jó nem azt mondom hogy holnap ki is jön de szerintem mocorog neki, nehezen tud aludni is és van mikor csak úgy a semmiből rátör a sírás, alig lehet megvigasztalni.
2010. okt. 13. 10:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem először csak a Chamomillát próbáld, lehet hogy már önmagában is segít. (Az én fiamon is látványos a változás, ha kapja.) Ha mégsem az igazi, akkor lehet tovább keresgélni.

Első voltam.

2010. okt. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!