Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig használjátok-használtát...

Meddig használjátok-használtátok a gyógyszertári fürdetőt?

Figyelt kérdés
kisfiamnak-15 hónapos-nagyon érzékeny a bőre,valamiért én ebben bizom.meddig érdemes használni-és ha váltunk melyik a jó? azt csak simán beleöntöm a kádba?
2009. márc. 13. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

mi szerencsések vagyunk mert kisfiamnál 3 hós koráig használtuk a gyógyszertárit utána Johnsons-t. Nem érzékeny rá, gyönyörű a bőre, soha 1 pötty még nem volt rajta szerencsére. 10 hónapos lesz.

Ja és a nem gyógyszertárit ugyanúgy beleöntöd a kiskádba mint a felnőttek szoktak fürödni. Bele a vízbe és a mi kisfiunk szereti felhabosítani :)

2009. márc. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem a doki azt mondta,hogy majd szól ha válthatok,egyenlőre a gyógyszertárit használjam.Igaz Ő még csak 3 hónapos,szerencsére semmi baja a kis bőrének.A Gabi fürdetőket ajánlom,azok nagyon jók,én is azokat fogom használni majd ha eljön az ideje. :)
2009. márc. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi is gyógyszertárit használunk nekem 9,5 hós a kislányom, a dr. nénink azt mondta ha váltani szeretnénk akkor vagy Gabi, vagy babe terméket javasolja mert kevésbé allergizál mint a johnsons, bár szerintem ez is a baba bőréttől függ.

üdv. további boldog babázást

2009. márc. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak 3 hónapos korig használtam.

Nincs semmi gond a bőrével.

Mivel a te babádnak érzékeny a bőre kérdezd majd meg az orvost,hogy milyet használhatsz ezután.

Amikor még a gyógyszertárit használtam akkor egy folyékony szappanos flakont kimostam ,abba töltöttem a krémet ,vizet és összeráztam.

Nagyon praktikus volt.

2009. márc. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is a Gabit ajánlom, ha majd váltotok. Én is elég sokáig használtam a gyógyszertárit, 5 hónapig, de az én babám bőre nem érzékeny, így váltottam. A Gabival nagyon meg vagyok elégedve. Ezt használtam a nagyoknál is, soha nem volt vele problémánk. Ugyanúgy használhatod ezt is, mint a normál habfürdőket. Én nem szoktam sokat tenni a vízbe, nem szeretem, ha nagyon habos, elég 1-3 csepp.
2009. márc. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A lányom majdnem 10 hós már, de mi még mindig azt használjuk, doktornéni mondta, hogy gyönyörű a bőre. Az az igazság, hogy jó is és olcsó is, így amíg felírják, addig azt fogjuk használni.... :)
2009. márc. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Lányom 18 hónapos, és ha épp jön valami foga igen csúnya tud lenni a popsija, amit csíphet a különféle illatosított tusfürdők (erre volt is példa:s), ezért az olyan időszakban én még a gyógyszertárit használom.

Amúgy a bőre kipirosodik, pöttyösödik a johnson's-tól, ha te babád is érzékeny rá, vagy nem tudod, szerintem csak a kis flakonosat vedd meg, vagy valami semlegessel kezd el.

2009. márc. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi is 3hónapos koráig használtuk a gyógyszertári krémet,azóta Gabit(Esti álom fürdető),használjuk,ez levendulás megkönnyíti az elalvást és nyugtatja a babát,nekünk bejött és fincsi illata van és gyönyörű a babám bőre:D

6hós fiúcska anyuja

2009. márc. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2009. márc. 14. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!