Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretnem maszirozni a babamat...

Szeretnem maszirozni a babamat, de nemtudom milyen olaj vagy krem lenne a legjobb szamara? Legyszi, csak olyanok valaszoljatok akik kitapasztaltak valamilyen, szert, ami bevalt. Koszonom.

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Én csináltam babamasszázst, először Gabi babaolajat vettem, másnapra apró piros pöttyös lett az egész bőre:(

Végül a Chicco Infinite Dolcezze babaolaj vált be, ekcémára hajlamos, érzékeny bőrű babáknak is jó, nem okoz bőrirritációt:)

2011. máj. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

szia

én is masszírozom a babám. saját készítésűt használok.

olívaolajat melegítsd fel. rakj bele kamillát (nyugtató), meg rozmaringot (gyull.csökk) hagyd állni 1 napig, majd szűrd le. jó illatú, és 100% természetes :)

2011. máj. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Olivaolaj, vagy mandulaolaj. Olyat keress, amiben nincs paraffin, mert az allergizál. A Gabiban, Johnsonsban van. Herbáriában tudnak segíteni. De aranyáron van, szerintem még mindig az étkezési olivaolaj a legolcsóbb.
2011. máj. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én Gabi testápolót vagy a sima patikai vizes alapú testápoló krémet használom (recept nékül is nagyon olcsó). Mindkettő jól felszívódik, és könnyű vele "dolgozni". Az összes olajtól kipattogzott a fiam, így azt mi nem is használtunk soha.
2011. máj. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én az orvos által felírt baba testápolót használom. Tök jó krémes, jól felszívódik, és anti allergén.
2011. máj. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban lehet kapni tiszta olajat erre a célra!
2011. máj. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Amivel a baba hajlatait tisztitom,az az olaj?
2011. máj. 17. 21:15
 8/10 krisztivan ***** válasza:
Én is a gyógyszertári tisztitott napraforgó olajat használtam.Minden rendben volt vele.
2011. máj. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is az orvos által felírt gyógyszertári A-vitaminos testápolót használom. Tényleg könnyű krém, jó vele masszírozni, és nem ragad utána. Egyedül az a hátránya, hogy nem illatos:)
2011. máj. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Egy del olajba mennyi kamillat es rozmaringot tegyek?
2011. máj. 19. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!