Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes terhesen kezdtétek...

Hány hetes terhesen kezdtétek el kenni a pocitokat? Testápoló, vagy valami olaj? Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
2009. febr. 25. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
én már egészen az elején, kb 16-17 hetesen. Én a DM-ben vettem olajat, a neve: babylove, fehér flakon rózsaszín kupakkal. Nekem nagyon bevált, naponta kenem és eddig semmi.
2009. febr. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia,én is egészen az elején kezdtem,12 hetesen,a mellemre Babé-stira elleni krémet vettem,a hasamra Rossmanos Babylove krémet meg olajat,de hallotam,hogy a DM-es is nagyon jó :)23 hetesen még nem tartok a csikoktól!
2009. febr. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én az első naptól:-) Mindennel kenem,az előbb emlitett babylove olaj,krém,masszázsgél,testápoló!Mindig váltogatom,ha tehetem naponta 3szor is bekenem magam.még nincs csikom,28hetes
2009. febr. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is a legelejétől reggel milupa terhességi krémmel, este pedig a babe stria elleni krémmel 32 hetes vagyok, szép sima a bőröm, anyué, tesómé tök csikos, ök nem kenték.

2009. febr. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

28 hetes vagyok, én is kenegetem, de nem rendszeresen, van hogy hetente csak 2X. Avon mediterrán olívaolajos mélyhidratáló krémet használok, nagyon szeretem. Nekem sincsenek még csíkjaim, remélem nem is lesznek. Ha esetleg elfelejtem bekenni, úgyis figyelmeztet a bőröm, mert viszket, meg annyira feszül, mintha szét akarna hasadni. Na, ilyenkor azonnal kenek.

Jó babavárást

2009. febr. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem kentem semmivel, és nem repedt ki a bőröm, pedig 23 kilót híztam. Egy barátnőm meg kenegette végig, és az utolsó 4 hétben repedt szét, pedig ő csak 15 kilót hízott. Ez annyira adottság kérdése, meg hogy hogyan helyezkedik el a baba a pociban. Arra figyelj, hogy ne hízz hirtelen, hogy a bőröd tudjon alkalmazkodni a folyamatos növekedéshez.

Egy 5,5 hónapos anyuka.

2009. febr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
első válaszoló vagyok, tényleg igaz, h alkati kérdés, bár a "genetikára" nem alapoznék :) Anyukám 15 kilót hízott és nagyon csúnya a bőre, nekem a kamaszkori hízásnál-fogyásnál csíkos lett a csípőm, combom, most, h kenem semmi nincs, pedig viszonylag nagy hasam van. 31 hetes (115cm pocak)
2009. febr. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat! Igaz még csak 7 hetes vagyok de azért tájékozódni már most szeretnék. :)

Sok boldogságot!

2009. febr. 25. 22:04
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia!Az elejétől!A rossman-os babylove tényleg nagyon jó,de nekem bejött az avonos kék dobozod is.Mindegy milyen,csak jó zsiros legyen és rendszeresen használd.És gyakran használok olajat is.29 hetes vagyok és semmi csik,sehol!Szerencsére!Üdv.
2009. febr. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!