Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A halat mivel adod a babádnak,...

A halat mivel adod a babádnak, milyen halat vásárolsz és hogyan készíted el?

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Rio mare konzerves tonhalból csináltam paradicsomos halat krumplival, vagy nagyobb korától kezdve már amit magunknak csinálok paradicsomos-halas tésztát, abból kapott.


Paradicsomos hal: tonhalat házi paradicsomlével felöntöttem, átforraltam, majd főtt krumplit törtem bele villával.

Paradicsomos-tonhalas tészta: pici olajra rádobok 2-3 gerezd felaprított fokhagymát, 3 db leveses leforrázott, lehéjazott, feldarabolt paradicsomot (vagy 1 konzerv aprított paradicsomot), 2 konzerv rio mare tonhalat, pici petrezselyem, bazsalikom, csipet só vagy egy kis biovegeta, majd egy tömlős natúr sajtot hozzádobok, és összeforralom az egészet. Főtt penne vagy spagetti tésztára rakom, és még sajtot is reszelek a tetejére. Ezt 8-9 hónapos kortól már lehet adni.

2011. máj. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én-10 hónaposomnak halászlevet is adtam:)imádja!!!

de én is szoktam konzerves halat venni,azt összekeverem-mikor mivel:)

2011. máj. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi is konzervesből csináltunk halkrémet, meg sülve kapta sóskával, spenóttal, paradicsomos krumplival. ennek vmi pangasius-t vettem(nem tudom hogy kell írni)

imádta, 3 napig nem akart mást enni

2011. máj. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
fúú, nagyon szuper ötletek, köszönöm! A rio mare eszembe sem jutott, de végül is, a halászlében sincs semmi, amit nem ehet... Köszönöm a válaszokat!
2011. máj. 18. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!