Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Vigantol adását hova illeszt...

A Vigantol adását hova illesztitek be a napirendben? Én mindig elfelejtem.

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 22:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Fürdetés és a vacsi közé. Ott van a pelenkázón kéznél, és miután felöltöztettem a babám,belecsöppentek a szájába (általában ilyenkor már sí, így nyitva van a szája :) )és le van tudva.
2011. máj. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Az esti fürdés utáni altatós cicizésnél kapja mindig, úgy, hogy a cicire cseppentjük. Nekünk bevált, soha nem felejtjük el:o)
2011. máj. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én mindig egyből fürdés utánra tettem:))Nálunk is az elején gond volt.Fürcsi,öltözés,vigantol,cici:)))
2011. máj. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
én is a vacsikor adom neki :) ott van az ágyam mellett....mint ahogyan a vascsepp, és most a fenistil csepp is....a konyhában ahol készítem a tápszert meg a cebion csepp és a folsav... lehetetlen elfelejtenem hogy ne adjam oda :)
2011. máj. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Mi eleinte fürdés után adtuk, de most már áttértünk a tízóraihoz. Ott tartjuk a bébiételek mellet így biztosan nem felejtjük el. Elkészítek egy kanál bébiételt, rácseppentem és így biztosan csak egy cseppet kap. Nálunk bevált.
2011. máj. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Fürdés után adtam mindig.

Olvastam, hogy a legjobb, ha evés előtt fél órával éhgyomorra kapja a babó, mert akkor jól felszívódik.

2011. máj. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Fürdetés előtt. Mikor levetkőztetem, akkor közvetlen be is adom neki. Nálunk valahogy így alakult ki az elmúlt 14 hónap alatt:)
2011. máj. 19. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Fürdés után, közvetlenül az esti etetés előtt adom neki, így soha nem marad ki, már rutinná vált!
2011. máj. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
reggel kapja a c vitamminnal együtt öltözés közben.mikor már mondom,hogy vitamin,nyitja a száját
2011. máj. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Fürdetés után
2011. máj. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!