Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babámnak nem halványodnak a...

A babámnak nem halványodnak a hajszálerek a szemhéján. Mikor fog javulni?

Figyelt kérdés
Kisfiam 6 hónapos múlt. Születésekor a szeme véraláfutásos volt. A lilaság lement róla, már csak halványan rózsaszínes, viszont mind a két szemén egy csomó hajszálér látható. A dokinő még 2 hónapos korában azt mondta ez mindenkinél van, majd idővel eltűnik. Viszont azóta sem halványodott semmit, inkább stagnál az állapot.
2009. márc. 13. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Az is lehet, hogy csak 3-4 éves korára múlik el! Az én lányomnak a popsija felett van egy egyforintos méretű és még véletlenül sem halványodik (8 hónapos). Volt a szemhéján és az orra alatt, azok elmúltak nagyjából, de vannak olyan napok, amikor sokkal feltűnőbb. Szóval: türelem! :)
2009. márc. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne aggódj rajta. ez csak annyit jelent, hogy még nem éppen erős a szemhéján a bőr. úgyis biztos észreveszed, mennyire megrémül ha napsütés éri. Mi is 6 hósak vagyunk, fehér bőrű, szőke kék szemű, és iszonyú véraláfutásos a szemhéja. Messziről látszik szegénykémnek:-) A naptól elkezd sírni a mai napig, annyira zavarja a szemét! Szerintem türelem, majd elmúlik! én nem aggódom rajta egyáltalán!
2009. márc. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Csak az aggasztott kicsit, hogy a dokinéni nem mondta, hogy mégis hetek, hónapok alatt szívódik-e fel. A párom sokkal aggódósabb. A kisfiam is fehér bőrű, szőke, kék szemű és vashiányos is volt. Születése után a szemei sokáig olyanok voltak, mintha ki lett volna festve, előbb teljesen lila, aztán rózsaszín. :( Remélem azért hamarosan elhalványodnak!
2009. márc. 13. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!