Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Este miben alszik 1-1,5éves...

Este miben alszik 1-1,5éves babátok? Hány fok van a lakásban? Ha kislányom csak egy pólóban, és egy kis térdnadrágban alszik az kevés?

Figyelt kérdés
14hónapos a kislányom,és anyósom mindég úgy felöltözteti hogy csurom víz. Állandóan veszekszem rá,de szerinte a gyerek megfázik. Ad rá zoknit,atlétát,és hosszú ujjú pizsamát.
2011. máj. 19. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
ez gyerek függő.az én fiam a meleget szereti,egy vékony pamut rugiban alszik és egy hálózsákban. a hálózsák nem vastag.25 fok van,20 hónapos
2011. máj. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igaz az enyém 3 hónapos még csak,de egy hosszú ujjú bodyban és egy hálózsákban alszik,18-20 fokban.
2011. máj. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szia

az én kislányom is 14 hónapos izzadós fajta..

de éjjel még elég hűvös van a szobában

ezért adok rá egy atlétát, egy zoknit és rá egy kezeslábas.

így tudom hogy nem fázik meg. mert a takarót feszt lerúgja a kincsem..


most látom hogy ugyanazt írtam mint anyósod:D


a babáknak amúgyis picit más a hőjük pláne alvás közben lecsökken jobban fel kell őket öltöztetni.


de pl ma napközben olyan meleg volt meg lesz is már hogy

csak egy body volt rajta kis zoknival..

2011. máj. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21 fok van most a lakásban és a 15 hónapos lányomra adok h. ujjú bodyt, plüss rugit és paplannal betakarom. ő is elég izzadós, de ezt még azért elbírja, soha nem izzad meg reggelre .
2011. máj. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17 hónapos fiú,20 fok körül van a szobában,hosszú ujjú bodyt adok rá kisnadrággal,mellette be is takarom.reggelre mindig leizzad.
2011. máj. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én a helyedben a nagymamát is felöltöztetném zokniba, trikóba meg hosszú ujjú pizsamába és kíváncsi lennék rá, hogy hogy aludna...

Az én fiam 4 hónapos, de már 1,5 hónapja úgy alszik, hogy csak egy hosszú ujjú body van rajta. Nagyon izzadós típus. Egy kis pléd van a derekára rakva, mert állandóan lerúgja magáról a takarót. Amúgy meg még egy vékony takaró van rajta. Így legalább, ha lerúgja a takarót is nyugodt vagyok,hogy a hasa, dereka be van takarva.

2011. máj. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az a röhej hogy a nagymama hosszú pizsamanadrágban,trikóban+pólóban és zokniban alszik. A zoknit sem éjjel,sem nappal,de még 40fokban sem veszi le magáról.
2011. máj. 19. 21:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy ő úgy alszik, még nem azt jelenti, hogy a gyermeked is olyan vérmérsékletű. Ne higgye már azt, hogy ebben is a nagyira hasonlít. :)
2011. máj. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!