Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek adhatnek holnap...

Szerintetek adhatnek holnap del helyett 10 orakkor ebedet a mäsfel eves kislänyomnak? Utazunk,11-kor indulunk es kb 5 ora hosszäig nem lesz lehetöseg melegiteni. Nem szeretnem a fött etelt kihagyni.

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
ha ez a helyzet akkor nem tudom miért kell kérdezni, hiszen nincs más választásod
2011. máj. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kösz a kimeritö välaszt...nagyon segitökesz vagy äm.
2011. máj. 19. 20:15
 3/9 anonim ***** válasza:
csak át kellene gondolni
2011. máj. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Minek irsz ha nem tetszik h kerdeztem???Azt hittem ez egy ilyen oldal,nem vitaforum.Välaszt värok,nem kioktatäst.
2011. máj. 19. 20:30
 5/9 anonim ***** válasza:

Add neki tízórai helyett. De meg is állhattok útközben egy ebéd erejéig:)


Én úgy csináltam (6 órás út) hogy 10 körül indultunk, tízórai után, dél -fél egy között megálltunk olyan helyen ahol volt mikro (benzinkút, étterem), megmelegítettem a bébiételt, és megetettem. Aztán mentünk tovább:)


De ha nem tudtok megállni, akkor nyugodtan adhatod neki hamarabb, baja nem lesz tőle.

2011. máj. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2011. máj. 19. 20:34
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha megeszi, miért ne?

De az sem baj, ha érkezéskor kapja a főtt ételt. Nem biztos, hogy jó, ha tele pocakkal autózik ennyit.

1,5 évesen az én lányom rendszeresen délután 3-kor ebédelt, mindig alvás után, mert előtte annyira álmos volt, hogy nem evett.

2011. máj. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Adhatod neki nyugodtan, de szerintem sem célszerű teli hassal 5 órát autókázni!A lányom ilyenkor bereggelizik, és 11 körül a kocsiban majszol valamit.Szendvics, keksz,gyümölcs ilyesmi!Ha kihagy egy főétkezést mi baj lehet??Ha hazaértek, megnyugszik a gyomra az autó zötykölődése után, jól bekajáltok otthon!
2011. máj. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne idegeskedjél előre. Majd meg látod, hogy mikor ébred. Ha esetleg előbb ébred, mint szokott, akkor kínáld meg a meleg étellel, de ha nem kívánja csomagold el, és hátha valahol mégis csak meg tudod melegíteni útközben. Mi a kisfiam 2 hónapos kora óta (most két éves) utazunk havonta-két havonta 4 órás útra a nagyiékhoz + sokat utazunk egyébként is külföldre még hosszabb útra, mikor apát gyakran elkisérjük kiküldetésbe. Már mindenféle variáció előfordult. Korai ebéd, késői ebéd, útközbeni ebéd, meleg étel kimaradás, különféle alvásidők. Rájöttem, hogy csak én stesszelek ezen túlságosan, a kisfiam hihetetlenül tud alkalmazkodni. Pedig, ha itthon vagyunk, elég szigorú a napirendünk.
2011. máj. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!