Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A telihold befolyásolja a...

A telihold befolyásolja a babád viselkedését?

Figyelt kérdés

Az én 2,5 éves lányom olyankor tiszta dilis, éjjel felsír vagy fel is kel és nem lehet visszaaltatni. És mindig olyankor vannak ezek a felkelési éjszakák, mikor telihold, vagy közel telihold van.

Véletlen lehet ez, vagy másnál is előfordult már ilyen?


2011. máj. 19. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
9 hónapos kislányom teliholdkor született. Az első hónapokban teliholdkor hajnalig nem aludt. Nagyon álmos volt, de nem! Most már alszik, de sokkal nyűgösebb ilyenkor. Remélem teljesen elnövi.
2011. máj. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Maxima ***** válasza:
Az en babucim 8 hetes. Elso telihold katasztrofa volt, nyugoskodott, nem aludt ejjel. A hetfoi teliholddal most szerencsere nem volt semmi problemank. Egyebkent en is erzekenyebb vagyok mikor telihold van.
2011. máj. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hétfőn az én fiam is tiszta dinka volt:)))Amúgy,ő hidegfrontérzékeny egész pici kora óta.De hétfőn amit levágott a dédinél.......haza kellett vele jönni,nem maradt meg senkinél,hisztizett egyhuzomban.Telihold is volt,meg hidegfronti hatás....szóval "nagyon jó napunk" volt:)
2011. máj. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én is megérzem, de a 2.5 éves lányom kifejezetten rosszul viseli. mondjuk ő minden frontra, szeles időre-hóra-viharra is érzékeny, kész metronóm :S Reméltem, hogy kinövi, de eddig nem úgy tűnik sajna. Érzékeny idegrendszerű. Még a múltkori enyhe földrengést is megérezte előre.
2011. máj. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lányom két és fél éves múlt, a fiam 9 hónapos, mindketten sokkal rosszabbul alszanak teliholdkor. Valaki azt mondta, húzzam le teljesen a redőnyt, hogy ne jöjjön be a holdfény, de én húzhatom, ahogy akarom, akkor is sokat ébrednek, felsírnak ilyenkor. Nagyon nyűgös éjjeleink vannak teliholdkor, pedig amúgy nincs velük sok baj.
2011. máj. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Akkor nem hülyeség. Köszi hogy írtatok.

Nekem is 9 hósak a fiaim, ők is megérezték, de a lányom nagyon.

2011. máj. 20. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!