Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig adtatok 1 év körüli...

Meddig adtatok 1 év körüli babátoknak "csak" tápszert vagy gyerekitalt reggelire illetve vacsorára?

Figyelt kérdés
2011. máj. 20. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Még mindig adok neki este a vacsora mellé egy pohárral, pedig már 2,5 éves. Nagyon szereti és tele van vitaminnal. Most viszont már nem váltok ki vele étkezést, csak vacsora mellé, tehéntej helyett kapja.
2011. máj. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Úgy érted, hogy semmi egyebet nem kap vacsira/reggelire mint tápszert/tejitalt?


Az én fiam már 11 hónaposan komolyabb reggelit igényelt (pedig még szopizott reggel este), vacsorára pedig már 8-9 hónapos korától kapott pl. főzeléket, és lefekvés előtt még szopizott egyet.

Ha vacsorára nem kapott cici előtt valami tartalmasabbat, akkor már éjfél előtt fent volt és nyűglődött!

Reggelire úgy szintén, ha csak cicizett, akkor már 1,5 óra múlva éhes volt.


Nincs gond azzal, ha kap tápszert/tejitalt is, de szerintem egy 1 éves gyereknek CSAK ezek már kevesek! Főleg vacsorára!

2011. máj. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen úgy értettem,hogy csak azt.Vacsira mi is főzeléket eszünk de reggel nem hajlandó enni ezért marad a csak tejital.
2011. máj. 20. 11:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam is vacsira meg reggelire kap Nestlé Junior italt.Igaz,én dúsítom gyümölcsökkel,darált kekszel meg kis kanál Nesquik kakaóval.Ezt ha összeturmixolom,majdnem egy liter és ketté szoktam osztani,egyik fele a reggeli másik fele a vacsora.Mert magában nem issza meg a gyerek.Így evvel jól belakik,tízórai már régen nincsen nálunk,hanem az ebéd jön.
2011. máj. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az enyém is ilyen kis "nemevős" délelőtt.Nálunk sincs tízórai reggeire 100 ml tejital többet nem hajlandó inni,aztán egy kis gyümi keksszel vagy gabonával de az is minimális:)
2011. máj. 24. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!