Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tejitalt/gyerekitalt...

Milyen tejitalt/gyerekitalt ajánlanátok 1éves fiamnak? És hogyan kell ezeket adni?

Figyelt kérdés
3-as tápszert eszik reggel-este,de sokan mondják meg olvasom,hogy 1éves kor után már ilyen tejitalokat...stb-t adnak nekik,mert a tápszer már nem laktató nekik.Igaz a fia is ha reggel megissza a 250-300ml tápszer adagját,max 2óra múlva már adnom kell neki valami más ennivalót is.Tudnátok ajánlani valami tejitalt vagy hasonlót,amit tápszer helyett adnak az 1év feletti babáknak?Mert ezek ugye végülis azt "helyettesitik" nem?És hogy meddig elég egy dobozzal kb,mennyibe kerül,hogyan kell adagolni,vagy ezek már kész italok?
2011. júl. 29. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
én bebivita tejitalt adok a fiamnak,müllerben kapható.fél kiló 1090 ft.enyhén vaniliás,finom az íze.én három dobozzal veszek egy hónapban,az elég napi 3-5 deci tejitalhoz,mikor mennyit kér.az adagolása hasonló,mint a tápszeré,rajta van a dobozon.van amúgy kész ital is,de az drágább,azt hiszem a humananak van.
2011. júl. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is a Mülleres Bebivitát veszem, sokkal olcsóbb, mint a többi, könnyen oldódik és finom. 4-eset használunk.

A Rossmann-os nem jött be (nagyon nehezen oldódik), a Beba, Humana, Hipp, Milupa jó, de drága.


Egyébként szerintem a tápszer és a baba tejital ugyanaz.... Csak a korosztály változik.

2011. júl. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk 500 g Bebivita 1 hétre elég, reggel és este azt issza a lányom.
2011. júl. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek,akkor ezt veszek majd,és kipróbáljuk.De tápszerből a 3-as a "legnagyobb" ugye?az 10hónapos kortól van,de ez már nem olyan laktató az 1év feletti gyerekeknek nem?A tejitalok,amik 1év felett vannak,azok már laktatóbbak nekik nem?Most arra szeretnék kilyukadni végülis,hogy melyiknek van több értelme,ha továbbra is a tápszert adom neki ami 10hónapos kortól van,vagy a tejitalokat,amik 1éves kortól vannak?
2011. júl. 29. 14:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nem vettem észre semmi különbséget, pedig felváltva használunk Bebivita 4, Humana 3, Milupa 3 (ez utóbbiakat, ha közeli lejáratú akciósak a Müllerben).

A 4-es 12 hónapos kortól van, olyan nagy különbség nem lehet. A Bebának is van olyan, ami 1 éves kortól van, de nem 4-es. Szóval gyártója válogatja, hogy hogy nevezi.

Szerintem próbáld ki, hogy hátha észreveszel különbséget, hogy melyik laktat jobban.

2011. júl. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
főzz teát és várd míg lehül egy picit
2011. aug. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!