Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » DM-s SunDance Kids 50 faktoros...

DM-s SunDance Kids 50 faktoros naptej? Soha többé!

Figyelt kérdés
Azoknak szeretnék segíteni, akik még naptej választás előtt állnak. Ilyet szerintem senki ne vegyen! 200 ml 1999Ft, de szörnyű! Először is van benne alkohol (jó, elolvashattam volna az összetevőket részleteen :( ), tehát iszonyú büdös, mikor kifújom. Nagyon folyékony, elkenni viszont nehéz és nem szívódik fel. Valamint a fehér body teljesen sárga lett tőle és ragad is. Nagyon megbántam. Azt hiszem a felnőtteknek való 50 faktoros Biodermával kenem inkább, mert az bevált, csak direkt gyerekeknek valót akartam :( .
2011. máj. 21. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Na szép. Jó, hogy meg írtad.
2011. máj. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk ugyan 30 faktoros van, és krém, de semmi bajom nincs vele eddig. Persze vigyázni kell, hogy a ruhához ne érjen.
2011. máj. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A lányomnak a Doliva 30 faktoros vált be. Felszívódik, nem ragad és véd a leégés ellen.
2011. máj. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A DM-ben a Nivea is ugyanennyiért volt, ugyanilyen, és az teljesen jó. Bár a lányom utálja, amikor felkenem. :)
2011. máj. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a Foreverest rendeltem meg. 3500ft körül van az ára, és nincs benne semmi ami tiltólistás lenne.
2011. máj. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nivea baby 50 faktorosat vettem...soha többé. Nem lehet elkenni, nem szívja be a bőre, foltot hagy a ruhán, amit nem lehet kimosni, és egyáltalán nem vízálló.

Köszi az infot, mert most akarok valami mást venni, csak fogalmam sincs, hogy mit.

2011. máj. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!