Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 honapos babanak, szabad...

15 honapos babanak, szabad epret adni?

Figyelt kérdés
Egy rokonunk,ma hozott epret de piacrol vette.Ugy nezzte a picim,es adtam ket kisebbet.Persze azelott jol meg mostam.Soha nem tettem kivetelt az etelek teren,h "ezt nem adom"mert mit tudom en.De valahogy ezt azert nem tudom adhatome?
2011. máj. 21. 18:48
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja es meg annyit hozza fuznek,h kiwit mar evet eleg sokszor es nem volt kiutese soha.
2011. máj. 21. 18:49
 2/5 anonim ***** válasza:

Elvileg 1 éves kor után már ehetik. Az én fiam már tavaly is ette, pedig akkor még csak 10 hónapos volt.

Figyeld, hogy nem lesz-e kiütéses, ha nem, akkor nyugodtan eheti, ha netán az lenne, akkor még várj vele.

2011. máj. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
persze, mar 8 hotol szabad, mi joghurtba adtuk, natur joghurt es friss gyumolcs, kicsi mez, imadta, semmi baja nem lett tole
2011. máj. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A magja allergizál. De ha nem lett baja, akkor adhatod nyugodtan.
2011. máj. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én fiam is 15 hónapos, a múlt héten kóstolta meg!

Egy nagyobb szemet 4 felé vágtam, és 2 negyedet megevett, de olyat fintorgott hozzá, hogy ihaj. Több nem is kellett neki... :( Pedig szerintem nem volt nagyon savanya, de neki még ismeretlen volt nagyon!

Pöttyök nem jöttek ki rajta, nem volt hasmenése, szóval úgy tűnik bírja, már csak meg kéne szeretnie!

2011. máj. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!