Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi esély van rá hogy most...

Mennyi esély van rá hogy most szeptemberben valaki visszamondja a bölcsiben a helyét?

Figyelt kérdés
Székesfehérvár Tóvárosi bölcsődébe szeretnénk beíratni a kisfiunkat. 2012 szeptemberétől van helye, de már most szeptembertől kell mennem dolgozni. Egyenlőre várólistára tettek minket. Van esélyünk?
2011. máj. 21. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem nem sok. Érdemes lenne esetleg érdeklődni az önkormányzatnál, hogy rászorultsági alapon (hiszen a munkádról van szó, ha azt elveszíted, akkor a megélhetésetekről) van-e esélyed helyet kapni.
2011. máj. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem van, ne keseredj el. Mindig van valaki, aki közben meggondolja, máshova viszi, otthon marad, stb.

Kérdés hányadik vagy a listán.

Más bölcsit nem próbáltál?

2011. máj. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hányadik vagy a listán. Biztos ami biztos alapon én is előjegyeztettem 2012 szeptemberére a kisfiamat, de nagyon szeretnénk kistesót, így ha lesz, természetesen nem megyünk. Szerintem mások is vannak, akik így gondolkoznak.
2011. máj. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Az elsők vagyunk a listán. Remélem igazatok van, mert nagy szükségünk van a helyre :(
2011. máj. 23. 09:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért nem keresel másikat?
2011. jún. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!