Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hós babával Horvátországban...

3 hós babával Horvátországban hova menjünk nyaralni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 11:04
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
én 3 hóssal nem mernék külföldre menni.(de ez az én véleményem)de mindenképp vmi bababarát helyet nézzetek ha mindenképp mentek
2011. máj. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
3 hónapossal még a városból se mennék ki, nemhogy az országból.
2011. máj. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mi medulinban voltunk faházas kempingben 6 hónapossal, tiszta, bababarát, homokos, sekély a víz, kedves és segítőkész a személyzet, nincs is túl messze, nagyon meg voltunk elégedve. és beszélnek magyarul is.
2011. máj. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

előző vagyok: itt egy link a szálláshoz:

[link]

2011. máj. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

3 hóssal még a városból sem? 4 hetes volt a lányom, mikor Pestről Nyíregyházára mentünk nagyszülőkhöz, majd másnap Fehérvárra a tesómékhoz. Semmi baja nem lett.

Ha bírja az utazást, miért ne lehetne vinni?

2011. máj. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

Jaj, megy a paráztatás :-) Miért, mi baja lesz a gyereknek? Egy hónapos kora óta felváltva utazunk a nagyszülőkhöz MINDEN hétvégén, akik 50 illetve 170 km-re laknak.


4 hónapos babával voltunk tavaly Dubrovnik mellett. Autóval mentünk, este 10kor indultunk az utolsó szopi után. Reggel 6ig aludt a kislányom, akkor szopizás, közben tankolás, mi is kávéztunk egyet, délelőtt 10kor a szálláson voltunk. Hazafelé ugyanez. nagyon klassz nyaralás volt :-) Ha lehet, menjetek közelebb, mi azért landoltunk Dubrovnikban, mert kölcsönkaptunk egy pici nyaralót egy hétre, így a szállás ingyen volt.

2011. máj. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
azért a városbol kimennék,meg bárhová országon belül...én csak attol félek ha elkapna vmit,akkor nincs az h ahol vagytok a helyi doki megnézi...
2011. máj. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, ezt nagyon ajánlom a partra:


[link]


Árnyékol, nem megy a homok a babára, ha kicsit fúj a szél és diszkréten meg lehet oldani benne a szoptatást.

2011. máj. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én még nem mernék elmenni vele külföldre...de Ti tudjátok...
2011. máj. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%

En a 2 honapos kisfiammal Kanadabol hazautaztam a szuleimhez Magyarorszagra. Ja es atszallassal mert nincs direkt jarat Toronto es Budapest kozott.

Jah es vegig aludta az utat csak enni kellt fel.Evett, peluscsere es aludt tovabb.

Raadasul Horvatorszag nincs is messze miert ne mehetnenek?

Kerdezo: Jo nyaralast nektek!

2011. máj. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!