Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Miért drágább a Balatonon...

Miért drágább a Balatonon nyaralni egy hétig, mint pl. Horvátországban?

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 10:30
 1/6 anonim válasza:
jó kérdés...ez kb olyan mint egy városban a helyijáratos buszjegy...sokkal drágább mintha pl átutaznék a szomszédos településre....
2011. máj. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
63%
mert egy köcsög országba élsz , ahol semmibe veszik a magyarokat , utálják öket , nem akarják , hogy itt költsed el a nehezen megszerzet pénzedet ! EZ MA MAGYARORSZÁG ! köszönjük meg akik ott ülnek a az "álitólag az ORSZÁG HÁZÁBAN " , na nekik !! Hú ideges es lettem ettöl a kérdéstöl ! bocsi ha csúnyán fogalmaztam !
2011. máj. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nem feltétlenül drágább. Csak ha ugyanazt a színvonalat akarod, mint Horvátországban. Például megszállhatsz magánszállásokon is, nem kell utazási iroda, mehetsz a parttól kicsit távolabbi étterembe is. Ezt egyébként Horvátországban is jobban teszed. Sorolhatnám még az ötleteket. Az utazás egyértelműen olcsóbb, még a magyar benzinárakkal is.
2011. máj. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem se mindenesetben drágább. Csak jó szervezés kérdése. Élelmezés(Nem kell állandóan étteremben enni), Külömböző kategóriások a szállások is.
2011. máj. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sajnos, tudom, hogy hol élek...


Volt egy kis nyaralóm a Balatonon,

de pl. fejenként és naponta 400 Ft idegenforgalmi adót kellett fizetnem,

ha vendégül láttam valamelyik haveromat és a családját!!

(Azután meg még sem kérhetem el tőlük?!)


Ezen felül több-százezer Ft/év, ingatlanadót is szedtek!


Eladtam és most inkább elnyaralom H.országban...

2011. máj. 16. 23:33
 6/6 A kérdező kommentje:
* Már úgy értettem, hogy az évente befizetendő sarc árát nyaralom el máshol!
2011. máj. 16. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!