Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy szobában leszünk a születe...

Egy szobában leszünk a születendő babával, hogyan "szeparáltátok" el a kiságyat, hogy a babát ne zavarjátok a pihenésben?

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem természetes hogy egy helyen leszünk. Júliusra várom. Biztosan nem fogjuk zavarni, sőt. Minden percét muszáj lássa, ki sem bírnám ha más szobában lenne. Egy pici babát nem olyan könnyű megzavarni a pihenésbe:)
2011. máj. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze, mi sem fogunk hangoskodni, inkább csak arra gondoltam, hogy pl. a tv villogása ne zavarja vagy a számítógép.
2011. máj. 23. 17:14
 3/7 anonim ***** válasza:
én egy könnyű polár takarót terítek a kiságyra. mármint az egyik oldalára csak, mese mintás, szerette nézegetni kicsinek is, most már nagy, mikor kiveszem az ágyból, megy és teríti fel a pokrócot az ágyra ha leesik :)
2011. máj. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jaj, az első vagyok. Nekünk is lesz a kiságynál ilyen védő, de oda még idő kell, hogy a tv fénye zavarja, de majd eljön annak is az ideje:)
2011. máj. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj nem fogjátok zavarni!Sőt szerintem még jó is ha megszokja az alap zajt.Hallottam olyan babáról hogy tényleg csak lábujjhegyen lehetett járni mellette mert mindenre felébredt.Na az tényleg nem jó.

Nekem 1,5 hónapos most a kislányom,és kifejezetten jó alvó,mellettünk van,(számítógép,tv minden van a szobában.)sőt!Barátainkkal társasjátékozni szoktunk mellette,és nem épp csendben.persze nem is hahotázva...:)

Szóval nyugi,nem lesz baj vele!Csináljatok mindent úgy ahogy szoktátok,csak 1 fokkal csendesebben!

Sok szerencsét,szép napot!

2011. máj. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is egy szobában van velünk a baba. Vidéken lakunk, baba ágya az ablaknál van. Tv (persze nem ordíttatjuk), kinti zajok, semmi nem zavarja. Volt, hogy spontán napközben akkor aludt el, amikor épp porszívóztam... Nem jó, ha a nagyon nagy csöndet szokja meg, akkor mindenre meg fog rettenni, és rossz alvó lesz.
2011. máj. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6 hónapos a kisfiam,velünk egy szobában alszik,van egy kis baldachin az ágyánál,a tv miatt.Úgy alakult,hogy hason alvó lett,ezért a baldachin a lábához került.Édes pofa,a szopi után leteszem,még kb 5 percet nézelődik,jó magasra emeli a fejét,kicsit "tv-zik",aztán szunya.Reggel ha kel,akkor is felemeli a buksiját és átnéz hozzánk.Nagyon jó alvó,nem zavarja semmi,de úgy is szoktattuk,hogy ne kelljen lábujjhegyen mászkálnunk körülötte.
2011. máj. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!