Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős kortól kezdhetünk...

Mennyi idős kortól kezdhetünk ismerkedni a ceruzával?

Figyelt kérdés
2009. márc. 15. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a ceruzát veszélyesnek tartom! Hegyes, nem hagynám magára vele egy pillanatra sem.

Zsírkrétával rajzolunk. 1 éves kora óta.

2009. márc. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem godoltam hogy egyedül hagyom a ceruzákkal csak azt kérdeztem hogy mennyi idős kortól lehet próbálgatni a rajzolást ceruza vagy zsírkréta szerintem egy gyerek még a szivacsban is megtalálja a veszélyt :)
2009. márc. 15. 16:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Anyukám óvónő, ő már 10.5 hósan kezébe adta a kisfiamnak a ceruzát. Egy ideig forgatta, tekergett a kezében, utána be akarta kapni. Elvette tőle... (én nem mertem odaadni)


Én 11 hósan vastag zsírkrétát adtam a kezébe. Egy ideig dobálta, fogdozta, de amikor bekapta, elvettem tőle.


Anyu 1évesen a tollat adta a kezébe. Összefirkálta az arcát, tekergette, eldobta, megkóstolta... Ismét elvette tőle.


Én úgy gondolom, hogy amig tart az a korszak, hogy minden a szájában landol, nem adok neki ilyen dolgokat.

2009. márc. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!