Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha bölcsibe adnád a kisbabádat...

Ha bölcsibe adnád a kisbabádat megrémítene, hogy bőrbeteg a gondozónő?

Figyelt kérdés

Szóval igen, rólam lenne szó. Hosszas keresgélés után rátaláltam erre a csodálatos szakmára, ha minden igaz ősszel el is kezdem a képzést. A gondom az az, hogy van egy bőrbajom, ami nem fertőz, csak csúnya és vannak olyan helyek, amiket a ruha sem takar (kézfejem, karom, arcomon 1-2 folt). Nevezzük nevén a gyermeket, pikkelysömörről van szó.

Tisztában vagyok vele, hogy pl. fürdőruhában nem vagyok szép látvány, (de hozzáteszem úgy amúgy nem vagyok csúnya). Attól félek, hogy mivel sokan nem ismerik ezt a betegséget (és engem sem) nem bíznák rám a gyermeküket és ebből kifolyólag hamar elveszíteném az állásomat vagy fel sem vennének dolgozni.

Szerintetek?


2011. máj. 24. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:
A mi bölcsödei gondozónőknek is ilyen betegsége van. Most 58 éves, a lányom kedvence. Senkire nem cserélném el. Minden normális szülő tudja, hogy a bölcsödei gondozóknak is kell orvosi alkalmassági, és fertőző bőrbajjal nem engednék dolgozni őket. Tehát nyugodtan vágj bele, a gyereknek meg csak az számít, hogy szeretik e őket, és következetes legyen a gondozónő.
2011. máj. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos jól látod a dolgot, a kerületünkben egy védőnőt lehetetlenítettek így el, addig fúrták az anyukák, amíg elküldték.

az emberek általában tartanak a számukra szokatlan, ismeretlen dolgoktól, kicsi a valószínűsége, hogy olyan közösséget fogsz ki, ahol mindenki van annyira értelmes, hogy megérti a helyzetedet.......

2011. máj. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg! Sok sikert kívánok hozzá. Nem lesz könnyű. Értelmes ember tényleg tudja, hogy nem is dolgozhatnál, ha fertőző lenne. De a mai anyukák zöme lássuk be elveszíti az eszét, ha a gyerekéről van szó.
2011. máj. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Második vagyok, és örömmel olvasom az első hozzászólót, ezek szerint én túl szkeptikus vagyok, mert csak ez a (negatív) tapasztalatom van.
2011. máj. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!