Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinálnál, ha 2 év múlva...

Mit csinálnál, ha 2 év múlva a szülés után kiderülne, hogy összecserélték a kórházban a kisbabádat egy másik nő kisbabájával, és eddig ő a tiedet te az ő gyerekét nevelted a férjeddel?

Figyelt kérdés
2011. febr. 7. 22:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Belegondolni is szörnyű, remélem nem megtörtént eset miatt kérdezed!!! Fogalmam sincs mit tennénk...
2011. febr. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Iszonyatos lenne,de olyan szinten kötődnék a kicsihez akit odáig sajátomként szerettem,hogy képtelen volnék lemondani róla,belepusztulnék...valahogy megegyeznénk a másik családdal,fogalmam sincs hogyan,tartanánk a kapcsolatot,biztos,hogy teljesen depressziós lennék ha kicserélnénk a kicsiket! :-(
2011. febr. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
TE kedves kérdező mit tennél???
2011. febr. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nézed a filmet az m1-en?

Amúgy bele sem gondolok, (jobban járok.)

Inkább nézem a következő kérdést.

2011. febr. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
En ezert szultem olyan korhazban, ahol vegig mellettem volt a gyerek.
2011. febr. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg rögtön szülés után, még a szülőszobán ráteszik a csuklójára a pántot a nevével és az anya nevével, így nem fordulhat elő, hogy összecserélik. Legalábbis rá kellene tenniük, ugye...
2011. febr. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem ez lehetetlen! én 1000 Baba közül is felismerném az enyémet.Az ösztön minden Anyában benne van:)
2011. febr. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem kéne mind a 2. Persze ez lehetetlen lenne.

De ilyen nincs! Milyen filmet néztek? Én nem nagyon nézek tévét. De én is féltem ettől, és a férjem végig nézte a gyereket, szülés után az első dolguk az volt, hogy a csuklójára tették a karszalagot. Most már nagyon-nagyon figyelnek erre, nem fordulhat elő.

2011. febr. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
en olyan korhazba szultem mind a ketszer ahol nem vittek el tolem a gyereket de az anyai oszton mar akkor beindul. En is felismernem oket ezer gyerek kozul
2011. febr. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
kulfoldon szultem,es a szuleszeten se ki se be elektromos ajto zarodott nem engedtek be senkit. Csak latogatoba de egyesevel. 12 ev alatt nem johettek be. Biztonsagi orok. Azert volt ilyen kemeny mert el loptak egy bebit
2011. febr. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!