Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szájpenésznek mennyi idő...

Szájpenésznek mennyi idő alatt kéne elmúlni? Mit csináljak hogy lemúljon? Vagy elmúlik ez rendesen valamikor? Kinövi?

Figyelt kérdés
lassan 3hete kenem kenem gyerek száját (2hónapos) és még midnig penészes! hol jobban hol alig..
2011. máj. 24. 10:44
 1/8 anonim ***** válasza:
mivel kened? nekünk a háziorvos irt fel rá ecsetelőt, amit úgy készítettek el a patikában. Három nap alatt elmúlt
2011. máj. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk kb 1,5 hét alatt múlt el, ún.rózsavizet (Glycerinum boraxatum a hivatalos neve) használtunk, napi 4-5ször 3-4 napig, utána egyre kevesebbszer. Használt
2011. máj. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ezt a rózsavizet használom én is! kenem minden evés után!!!! de szerintem ez már nem normális hogy hetek óta a szájában van!
2011. máj. 24. 12:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Az a rózsavíz vagy mi nálunk se használt semmit. Felírt a doki egy lila ecsetelőt, az két nap alatt levitte!
2011. máj. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 krisztivan ***** válasza:
Nálunk 4 hós koráig volt szájpenészes,Én is boraxossal kentem.Aztán mondta a védőnő hogy rakjam le a földre egy kicsit,hogy "koszos" legyen,mert ettől elmúlik.Háát.. kicsit furán hangzott.Elmúlt,2 nap alatt.
2011. máj. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ez tényleg fura:D:D:D jó hogy azt nem mondta hogy etess vele homokot:) hát sztem lassan én is elmegyek vele a dokihoz.. már unom nagoyn ..
2011. máj. 24. 21:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát minél előbb el kell vinni, és nem csak azért mert te unod, hanem azért mert sokan nem tudják de ez kellemetlen és fájhat is a babának.
2011. máj. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
voltam orvosnál, valami port írt rá amit a gyógyszertárban csinálnak..nem ecsetelőt...remélem elmúlik
2011. máj. 28. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!