Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen egy 1,5 hónapos kisbaba...

Milyen egy 1,5 hónapos kisbaba? Miket csinál? Gondolom még csak nézelődik, de mégis, írnátok róluk pár dolgot?

Figyelt kérdés
Jövő hónapban látogatom meg a kis unokaöcsémet, aki akkor lesz 1,5 hónapos. Mire számítsak?
2011. máj. 24. 22:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Az én babám már elég éber volt ennyi idősen. Szeretett kézben lenni, meg a pelenkázón rugdalózni. Nagyon sok mást nem is csinált. Evett, aludt, evett, aludt... Nem sokat volt fenn még.
2011. máj. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

Akkor ha mutatok neki színes játékokat, azokra nem reagál még? Nem fog sírni, ha én veszem fel? Már tudja ilyenkor, hogy az anyukája karjában van, vagy egy idegenében?

2011. máj. 24. 23:04
 3/10 anonim ***** válasza:

Vigyél nyugodtan színes játékokat!Csörgőket leginkább, biztos nézegetni fogja!

Az babafüggő szerintem, hogy sír e idegen ölében, szerintem nem fog!

DE, azt természetesen tudja, hogy mikor van az anyukája ölében!!!!!!

Szóval, nem hiszem, hogy össze fog keverni, az édesanyával!!:)

2011. máj. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet! :)

Akkor veszek még csörgőt is neki.

Vettem már egy aranyos plüssmacit, de csak itthon láttam meg a címkéjén, hogy 36 hónapos kor alatt nem ajánlott. :D

Hát, hiába nem vagyok gyakorlott ebben a témában. :)

2011. máj. 24. 23:22
 5/10 Maxima ***** válasza:

Minden plussre az van irva hogy 3 eves kortol :D

A csorgo tenyleg jo otlet, szines es zorog amire olyankor mar ,,figyelnek,,. De van olyan jatek ami kis figura, a fenekebol kilog egy zsinor es ha meghuzod akkor zenel. Enyem nagyon szereti.Most 2 honapos.

2011. máj. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
1,5 hónaposan már figyelgette a zörgő, csörgő tárgyakat, de még nem követte őket a szemével. Ha elé tettem, nézte, amúgy nem izgatta. :) Akkor viszont már mosolygott ránk, de a legfőbb szórakozása a nézelődés volt. Csak feküdt, és nézett valamerre. Ha megunta, arrébb tettem kicsit, és akkor megint el volt. :) Szóval nagy játszásra még ne nagyon készülj! :)
2011. máj. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Amit az utolsó írt, az is tök jó! Az én lányom is imádja. A csörgőt még nem tudja megfogni, legalábbis az én babám, pedig ma 9 hetes már. Vannak olyan plüss "rongy szerű" figurák, amikbe zörgős anyag van varrva. Na azzal viszont úgy elvan. Gyömöszöli, meg ilyenek.

Az édesanyját meg az illata miatt is felismeri, de nem hiszem, hogy félne tőled. :) Az én babám mindenkinél elvan, egy idő után el is alszik mindenki vállán. :)

2011. máj. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, az utolsó előtti tippjére gondoltam. A felhúzós zenélős játékra. :)
2011. máj. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Holnap lesz a nagy nap! :)

Majd megírom, miket csinált!

2011. jún. 17. 10:28
 10/10 A kérdező kommentje:

Meg is jöttem.

Nagyon jól telt a látogatás, élőben még helyesebb a kisbaba, mint a fotókon. :)

Már emelgeti a fejét, ha hason fekszik, kúszó mozdulatokat tesz a lábacskáival, persze nem halad még, csak jár a keze-lába. Néha el is mosolyodott, bár biztos még nem volt tudatos. A lágy női hangokat szereti hallgatni, arra nagyon figyel, okos arcot vágva. :)

Volt az ölemben is, nagyon erős baba, nem is számítottam rá, olyan erővel forgatta a fejecskéjét a kezemben, ahogy megtámasztottam, meg a testét is, hogy azt hittem, lelöki magát mindjárt az ölemből. Kis vasgyúró. :)

Elég hangosan kiabál, ha éhes, de a vizet nem szereti, ha először azt akarjuk a szájába adni cumisüvegben, a nagy meleg miatt, akkor még hangosabban sír, hogy át lett verve. :D A tápszert szépen nyeldekli, sokat eszik.

Csak a tápszert

2011. jún. 18. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!