Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen sajtot adjak 8 hos...

Milyen sajtot adjak 8 hos babamnak amit meg is tud enni? Csak az also fogacskai bujtak ki, de meg picike.

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Én tömlőset adok neki sajtkrémet, igaz kenyérrel és nekünk már 6 fogunk van.
2011. máj. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
És hogy jön ki nektek a 6 fog? 4 neked, 2 a gyereknek?
2011. máj. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Igen pont úgy ahogy írtad. Örülök, hogy kötekedős kedved van bár éppen a kérdésre nem adtál választ!
2011. máj. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Adhatsz keményet is,elszopogatják.

(és ettől a "fogunk van" "szopizunk" "fájt a hasunk" többesszámtólén is megőrülök. Nem értem miért nem lehet rendesen beszélni arról a szegény gyerekről. Ő egy önálló ember. Ha meg többesszámozol,a kkor add hozzá a te fogaidat is.)

2011. máj. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A vitába nem kívánok belefolyni...


Lidlben lehet kapni tömlős From'Dor sajtot, abban nincs semmi tartósító, meg mű cuccok, és jóval kevésbé sós, mint mondjuk a medve vagy a camping. Én olyat veszek - magunknak is inkább -, és kenyérre kenve eheti nyugodtan.

Egyébként apró kenyérfalatkákra vékonyan szelve bármilyen sajtot rakhatsz: edami, trappista, gouda, stb, kisfiam is megette az ilyeneket egyetlen fog nélkül. A másik: főzelékbe ezeket bele is lehet reszelni, nagyon finom lesz tőle pl. a borsófőzi, a finomfőzelék, a karfiolfőzelék...

2011. máj. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
11 hónaposomnak 2 foga van és 3 hónapja szinte minden nap eszik trappistát,nagyon szereti,elnyammogja
2011. máj. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én reszelve adtam neki a trappista sajtot,mikor ennyi idős volt,imádta:-)
2011. máj. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
8 hós fiamnak most jön a kilencedik foga, és már a trappista sajtot elrágcsázza.Szerintem ha pici darabot adsz a szájába elnyomkodja az ínyével.Vagy reszelve.
2011. máj. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én meg belekívánok folyni a vitába, mert unom már az ilyen embereket itt az oldalon, hogy mindenkinél a támadási felületet keresik. Mit zavar ha úgy írja? Semmi közöd hozzá, csak ne írja már máshogy azért mert valakiknek nem tetszik, nekem se jön be a "s" de mégse írok hogy hagyja abba. Biztos ha nem kezd el kötekedni már nem is aludt volna jól. Felháborító, hogy fontos szítani a vitát.


Egyébként meg nem válaszolok, mert már 6-an leírták úgyis UGYAN AZT amit én is tudtam volna tanácsolni gondolom egyszer is megértette a kérdező, hogy mi az amit adhat a babájának. Most ebbe is bele lehetett volna kötni de mégse kötekedtem, érdekes!

2011. máj. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!