Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fájhat e a 15 hetes babámnak...

Fájhat e a 15 hetes babámnak a hasa gyümölcs teától?

Figyelt kérdés
Hipp-es alma csipkebogyó teát iszik napi 200ml és rettentően sír.Nekem azt mondtak adhatok neki.Kérlek segítsetek.
2011. okt. 27. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
De hiszen még nincs is 4 hónapos! Én biztos nem terhelném a szervezetét ilyesmivel :(
2011. okt. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért adsz neki gyümölcsteát?
2011. okt. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ki mondta? rá is van írva, hogy 4 hónapos kortól! akkor?
2011. okt. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Védőnőtől kérdeztem a héten kedden hétfőn múlt 15 hetes.
2011. okt. 27. 15:32
 5/7 anonim ***** válasza:

anyatej vagy tápszer elég neki, max egy kis víz

ezek ez instant teák tele vann cukorral, attól fájhat jhasa

2011. okt. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

előző

ha mindképpen teáztatni akarod, neki ilyen piciknek való lógatós teát (DM-ben is kapsz pl), de te is áztathatsz ki otthon csipkebogyót


cukor meg tök felelelges

2011. okt. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is adtam már neki ennyi idös korától,de nem tapasztaltam ilyet,h fájna a hasa töle...

Mondjuk mi akkoriban kaptunk ajándékba egy doboz pickwick gyerekteát,az filteres,és erdei gyümölcsös,nagyon kellemes ize van,nem is kellett semmivel izesitenem, és azóta azt issza a kisfiam,a pickwick fruit amour teákat,az is gyümölcstea nincs benne fekete tea,és az is ugyanugy fincsi,illetve nekem elsö perctöl kezdve nem iszik vizet,többször is próbáltam már,de hiába,szó szerint inkább nem inna akkor,ha vizet adnék neki...

Ö ilyen:)

2011. okt. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!