Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babaruhákat vasalás után...

A babaruhákat vasalás után rögtön összehajtogatod, vagy a vasalás végén, ha minddel kész vagy és a ruha "kihűlt", egyszerre hajtod össze mindet?

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Én még nem kezdtem el kimosni a ruhákat de ez miért nem tök mindegy? Bocs az off-ért!
2011. máj. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
rögtön hajtogatom.
2011. máj. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én rögtön hajtom is, nem szeretnék újra nekifogni a kupacnak, hogy összehajtsam. Szerintem így gyorsabb. Van aki megvárja hogy kihűljön?? Ilyet még nem is hallottam...
2011. máj. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én nem vasalom a babaruhákat, legalább is a bodyt, pólókat, nadrágokat. csak a kisruhákat és a gyűrődős cuccokat, de azok meg ritkán vannak rajta. vasalás után viszont rögtön összehajtom.
2011. máj. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

:) Köszi! Csak érdekelt! Ha rögtön hajtogatom, akkor jobban benne marad a hajtás csík. Tudom, hogy hülye kérdés, de fel kellett tennem:D

Köszi mégegyszer!:)

2011. máj. 25. 13:40
 6/9 anonim ***** válasza:
En mindig a legvegen hajtogatok. Babaruhakat is, sajatjainkat is. Nem szeretem, ha "uresben" melegit a vasalo. En energiapocseklasnak erzem.
2011. máj. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is a végén hajtogatok.Anyukámtól így tanultam.Ha melegen hajtogatom,akkor benne marad a hajtás nyoma a ruhában.
2011. máj. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem vasalom őket :)
2011. máj. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én is egyből hajtom lustaságból. ha nem lennék lusta kihűteném, hogy ne legyen csíkos... :)
2011. máj. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!