Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos babátok mennyi...

11 hónapos babátok mennyi folyadékot iszik egy nap? És mit adtok neki? és milyen gyakran változtatjátok neki? ---->mindennap ugyanaz vagy 2-3 naponta más-mást adtok neki?

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
tea, rostos (a babydream-os) és víz. Tea mindennapi a többi változatos. 2-3 teás üvegnyit iszik meg ez mindig ennyi ennél csak többet szokott. Az üvegünk 220 ml-is.
2011. máj. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Anyatejen kívül csak vizet iszik. Egyáltalán nem váltogatom neki. Körülbelül egy liter vizet iszik meg egy nap.
2011. máj. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kedves második!Egy liter vizet?Ez komoly?Én két decit alig birok beleimádkozni.Jó lenne,ha az én babám is meginna ennyit...
2011. máj. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az én kisfiam eddig teát kapott,különféle ízűeket.mostanában inkább vizet adok neki,az elveszi a szomját...és néha rostosat hígítok neki vízzel.kb. 2 üveggel iszik meg(fél liter)
2011. máj. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Igen, nagyon sokat iszik, evés közben is állandóan mutogatja a csőrös poharat, el kell előle dugni, hogy rendesen egyen. Egyébként engem meg azzal riogattak, hogy magas a cukra, azért iszik ennyit. De mérték a kórházban és azt mondták normális. Bízom benne igazuk volt.
2011. máj. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ha nagyon meleg van, akkor 3,5-4 dl iszik, különben 2-2,5 dl. Mindig vizet adok Neki, nem váltogatom. Próbáltam az elején Hipp-es teát és gyümölcslevet, de nem igazán kellett Neki. A Te babád mennyit iszik?
2011. máj. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
10 hós babám is közel 1 liter folyadékot iszik meg naponta.Általában vizet iszik mióta ez a nagy meleg van,de volt,hogy egész nap teázott,rostost is kap.E mellett reggel,este tápszert iszik
2011. máj. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az én kisbabám is 2,5 decit iszik kb!! nem tudok többet adni neki mert nem fogadja el!!sajnos! Szerintem ez függ attól is hogy hány kiló a baba és mik az igényei! SIÓ őszi-sárga-kajszit szoktam venni és felhigítom neki: 1deci gyümilé+ 2deci forraltviz!! Sajna a forraltvizet nem issza mert azzal csak játszik próbáltam kanállal is de sikertelen kigurgulázta és kacagott közbe!!:))Néha adok neki csipkebogyó,mecsekteát vagy hippes gyermekteakeveréket!
2011. máj. 26. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!