Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A triciklit mikortól használha...

A triciklit mikortól használhatja a baba?

Figyelt kérdés
Ha már régóta stabilan ül, akkor már bele lehet tenni?
2011. máj. 25. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze!Általában 8 hónaptol ajánlják,főleg az olyat mainek van az a kis védőkeretje...
2011. máj. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem 10 hónapos volt a lánykám mikor megvettük neki,nagyon szereti első perctől.Mikor szépen tud ülni akkor már beleteheted.
2011. máj. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Még csak 8 hós lesz 1 hét múlva, de már 6 hónaposan stabilan ült. A szomszéd kislányának van, és ma mondtam nekik hogy megvennénk tőlük mert ők már nem használják. Egyébként van rajta tető is, meg az ülőrész is körbe zárt

[link]

2011. máj. 25. 19:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Ilyen van nekünk is,nagyon szereti a fiam!Kb 9 hósan vettük neki,most 1 éves de szinte mindíg ezzel megyünk sétálni!Ha stabilan ül akkor már használhatjátok!Túl sok pénzt ne adj érte!Ezeket a fajtákat már újjonnan 8-9 ezer ft-ért lehet venni!
2011. máj. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4000 Ft-ba egyeztünk meg. Szerintem az elég jó. Szinte még fél évet sem használták. Nagyon jó állapotban van.
2011. máj. 25. 20:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Az teljesen korrekt ár!Olyan 8500 körül van újonnan egy ilyen,tehát szerintem jól járnál vele.
2011. máj. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Remélem tetszeni fog a lányomnak is :)
2011. máj. 25. 20:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Lányom 1 évesen kapott hasonló triciklit. Hiába ül stabilan hónapok óta, hosszú sétákra még mindig nem megyek vele. Már akkor néha félig lecsúszik a feneke az ülőkéről, amikor fáradtan jövünk haza a játszótérről és egy-egy döccenőbe belemegyünk. Kérdés, hogy a lábának elég lesz-e a két apró lábtartó és nem csúszik-e le róla. De később mindenképpen jó lesz.
2011. máj. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!