Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is így iszik pohárból?

Más babája is így iszik pohárból?

Figyelt kérdés

8 hónapos a babám,tud pohárból inni,ha fogom neki,persze ő is akarja fogni,és abból van a baj,vagy én borítom meg a poharat nagyon,vagy ő húzza magára,de mindig vizes lesz a ruhája,akármi is van a nyakában.

Így aztán minden poharas ivást öltözés követ,amit utál,és ezért nekem meg alig van kedvem így itatni,mert tudom utána hadakozás jön.

Mit csináljak,mert tudom szoktatni kell szépen had igyon pohárból,de ez az állandó macera neki sem jó.

Ti is mindig úsztok?


2009. márc. 16. 05:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom is csak így hajlandó inni. Én olyan előkét használok ami nejlonos hátul és nem lesz vizes a ruhája. Szép türelemmel kell itatni, kortynként, de megéri, mert a lányom már lassan 1 éves és gyönyörűen iszik amikor épp nem játszik az itallal.
2009. márc. 16. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,türelmes vagyok,csak van amikor zutty,belekap a pohárba,és borul a nyakába:-)
2009. márc. 16. 06:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbáltad már esetleg 'csőrös pohárral', vagy minek hívják? Csak átmenetileg, amíg megtanulja, mennyire kell megbillentenie a poharat. Lehet, hogy utána jobban kezelné a rendes poharat is.
2009. márc. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam 5,5 hónapos s úgy iszik pohárból h ő is fogja és dönti is, persze mellé is folyik néha, ezért nagyon kis adagokat teszek bele, épp az alján néhány korty, h ha rájön a mohózás kevésbé öntse a nyakába. Ha elfogy és kér még akkor újra töltök bele picit, meg mi is nejlonos hátú előkét használunk. Mikor ismerkedett a poharával sokszor adtam üresen a kezébe h próbáljon meg magától rájönni a fogásra.

Sok sikert!

2009. márc. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
az én kisfiam 9 hós és lafatyolva iszik a pohárból! A tietek rendesen iszik????? Én is úgy csinálom h egy müanyag előkét adok rá...különben minden úszna:)
2009. márc. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is pontosan így volt 8 hónaposan. Kellett 2,5 hónap, amíg megtanult rendesen inni. 10,5 hónaposan már ügyesen ivott. Úgyhogy türelem, ki fog alakulni. És akkor is kialakul, ha nem mindig erőlteti az ember az ivást, csak néha-néha próbálgatjátok! Egy darabig én is nagyon akartam itatni, aztán úgy voltam vele, időnként próbálkozunk, de nem erőltetem. Meg is lepődtem, amikor egyszer csak már normálisan ivott.
2009. márc. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én babám 7 hós múlt. Egész szépen haladtunk mire rájött hogy betölti a szájába a vizet, anya megdicséri és utána jól ki is köpi. Egyszóval ami a pohárból kerül a szájába azt nem nyeli le. :( Én egy egész törölközöt teszek oda neki, de néha igy is ér minket baleset.

Két napj a viszont lefetyel. Az alsó ajka között és a nyelve között van a pohár és a nyelvével iszik mint a kutyák. Hát nem tudom mi lesz ebből.... :)

2009. márc. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!