Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hova mentek nyaralni pici...

Hova mentek nyaralni pici babával, ami nem is méreg drága?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 16:31
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Mi sehová, nincs rá pénzünk. Marad a játszótér.
2011. máj. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Spanyolországba megyünk 2 hétre az akkor 13 hónapos lányunkkal.Ez drága út,mert a hotel is 4*-os meg all inclusive-ba megyünk,de én már nagyon várom.Bár kicsit félek,mert a babánknak ez lesz a 2. repülős útja,az előzőt végig aludta,de nem tudom,hogy most mi lesz.


De ha olcsó utat keresel,akkor szerintem nézz szét panziók oldalán,ott tuti,hogy találsz egy elfogadhatót.

2011. máj. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Férjem új munkahelyen van, nem tudni mikor engedik szabira, ezért max. 2-3 nap Balatont vagy Velencei-tavat tervezünk.

Megyünk strandra, Aquaworldbe, Margitszigetre stb.

2011. máj. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szia,


mi Bulgáriába megyünk, Sunny Beachre. nagyon kedvezőek az árak (220 euró a 10 napos all inclusive/fő!!). tavaly is itt voltunk és annyira meg voltunk elégedve, hogy idén sem változtatunk :) 2,5 éves a fiunk, a hely pedig nagyon baba barát, szóval egy hónap múlva már ott is leszünk :)


Ági

2011. máj. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
2.! Szuperül megválaszoltad a kérdést! Pont erre volt kíváncsi a kérdező.
2011. máj. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
balatoni kempingbe, bungalóba, közvetlen vízpartra
2011. máj. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%

Sehova,mert egy fillérünk sincs:(((Még soha nem voltunk nyaralni kettesben sem,mert akkor sem volt rávaló,de most hogy 3-an vagyunk még nekünk kajára sem marad,csak a kicsinek tudjuk megvenni...

De én Balatonra szeretnék,vagy nagy álmom Olaszország.Még soha nem voltam külföldön:(.

2011. máj. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pénz hiányában 3-4 nap Tisza tavi kiruccanást tervezünk és 1 napos strandolásokat...
2011. máj. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A Tisza mellett egy faluban van a szüleimnek egy kis házuk, oda megyünk szerintem 1 hétre. Komolyabb nyaralásra sajnos idén sem telik.
2011. máj. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

érkezik a mail a részletekkel kedves kérdező csak hétfőn!! :)


Ági

2011. máj. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!