Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit vagytok levegőn...

Mennyit vagytok levegőn 1-2hetes babával? A nagykönyv szerint vagy ahogyan ti jónak látjátok? Babakocsiztok már?

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 08:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Amikor 1-2 hetes volt, akkor napi 10-15 percet voltunk kint, 2 hetesen már sétáltunk is vele. Február végén született, így elég hideg volt még. De mondjuk ha nyári baba lenne, akkor még többet lett volna kint.
2011. máj. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Téli babámat 4 hetesen vittük ki először, pár percre, fokozatosan növeltük az időt.

Tavaszi testvérét 2 hetesen, de szintén úgy, hogy eleinte keveset.

Tömegbe 2 hónapos korig nem.

Tehát nagyjából a "nagykönyv" szerint. Nem hülyeség... :)

1-2 hetes babával még nem kell sétálni, eleve anyukának is feküdni kéne még.

2011. máj. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Feküdni? 19hónapos a másik Picim...
2011. máj. 27. 08:38
 4/14 anonim ***** válasza:
nyári babám van,és egy hetesen másr babakocsiztunk.Feküdni?Minek?Nekem császárom volt ,de eszembe nem jutott feküdni...
2011. máj. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Utolsónak. Nekem is császárom volt, de én sem érzem, hogy feküdni kéne... :-)
2011. máj. 27. 09:00
 6/14 anonim ***** válasza:

nekem mind a 3 gyerekem téli

de amint kint voltam a kórházból másnap már mentem is velük sétálni, a második kettővel császár utáni 3-4 napon :-)

nem tehetem h a bezárom a nagyobbakat mert kicsi van itthon főleg nem hetekre és különben is a császár sem volt indok neki

semmi baja nem volt egyiknek sem és a doki is és a védőnő is mondta h a levegő nem ellenség takarja jól be és annyi

2011. máj. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Április elején szültem és mivel jó idő volt, mi is babakocsiztunk már vele 2 hetes korában! A fokozatosság elve szerint első nap csak egy órát, a következő napon már kettőt! :o)) Meg is buggyantam volna ebben a szép időben bent a lakásban!
2011. máj. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

ja még annyit h nem percekre vittem el őket hanem 1-2 órára

10-20 perc nem elég két örökmozgó gyereknek


a legkisebb januári de 1 hónaposan már napi 2x 2-3 órát voltunk lent vele

2011. máj. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Május elején született a kislányom. 1,5 hetes kora óta ha szép az idő naponta több órát is lent vagyunk az udvaron. Ő a babakocsiban alszik a nagyobb gyerkőc pedig játszik.
2011. máj. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Már megint elbőgtem magam, hogy másnak jó, hogy van udvara. Mi sajnos panelban lakunk, ráadásul lift sincs. Ilyenkor olyan szomorú vagyok. Tudom, tudom, örüljek, hogy fedél van a fejem fölött... De ugye kicsit szabad irigynek lennem?
2011. máj. 27. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!