Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos korukban tudják...

Hány hónapos korukban tudják a babák a formákat bedobálni a formabedobós játékba?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy minden baba más és más. Az érdekel, hogy nálatok hogyan volt? Szóval tapasztalatokra vagyok kiváncsi, meg hogy hogyan segítettétek, vagy inkább hagytátok, hogy egyedül rájöjjön?
2009. márc. 16. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:
11 hónapos kisfiam még nem dobálja be. Előtte dobálgatom bele, mutogatom, hogy csillag, háromszög stb. aztán elröhögöm magam, hisz ez még sztem túl bonyolult Neki, perzse Ő is vigyorog, mert fogalma sincs mit akarok tőle. Egyébként értelmes, vidám, játszani nagyon szerető kisfiú.
2009. márc. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én 14 hónapos lányom olyan 50-60%-ban eltalálja, hogy melyikbe kell bedobni, de lehet, hogy csak a véletlen műve, mert ugye 3 választási lehetősége van...:o)Van, amikor még segítenem kell, mert ferdén tartja a bedobandó formát. Sokat játszottunk vele, mutogattam neki, hogy hogyan kell, de eleinte csak a csigából ki-csigába be dobálgatást csinálta, úgy, hogy a bedobó nyílás ki volt hajtva. Azt olvastam, hogy 2 éves korra "követelmény", hogy felismerjék és a jó helyre dobják a formát.
2009. márc. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!