Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba mellett milyen kormotok...

Baba mellett milyen kormotok volt? Rovid, hosszu? Mukormotok mikor volt eloszor baba mellett? Milyen hosszu?

Figyelt kérdés
2011. máj. 28. 10:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mielőtt megszületett tövig levágtam és így is hagytam kb.2-3 hónapig,de miután mindig is hosszú körmöm volt így hagytam megnőni.
2011. máj. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én még csak most várom, de egy éve nincs már műkörmöm, pedig imádtam, csak a munkám mellett nem tudok eljárni, mert tovább dolgozom mindig, mint a körmösöm!

Mondtam is a férjemnek,hogy visszafogom rakatni az utolsó hónapban, akkor már nem dolgozom. A babát rá tudom bízni havonta egy órára a páromra, szóval meg tudom csináltatni. Persze, csak szép, rövidet, nekem mindig is olyan volt!

2011. máj. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
javítás: vissza fogom rakatni :)
2011. máj. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
4 gyermekem van 5, 3.5 és 2 éves ikrek. De folyamatosan hosszú hegyes körmöm van/ volt. Soha nem volt egy csikarás sem mivel már fiatal korom óta így hordom megszoktam.
2011. máj. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Rövid műköröm. Már évek óta ugynaz, szögletes és franciás.

A szülőszobán is dicsérték (különleges lakkozás volt rajta)

A babát sem karomoltam meg soha. Bezzeg ő engem... :)

2011. máj. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem kell műköröm, szépek a sajátjaim. A baba születése óta közepesen hosszúra hagyom csak, így kényelmes. Gondolkodtam szülés után, h levágjam-e,de gondoltam kipróbálom, és ha gondot okoz, levágom. De nem kellett.
2011. máj. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem terhesség alatt nem volt, és a kisfiam másfél éves koráig nem is tetettem fel. Most viszont kicsi, kerek vagy mandula formájú, és nem is szeretem hosszúra meghagyni.
2011. máj. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Műkörmöm van,már vagy 10 éve,terhesség alatt se vetettem le.Nekem közép hosszú kocka formájú,soha nem karcoltam meg vele a gyereket.2 gyerekes anyuka
2011. máj. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is szülésre mindig levágtam, de utána már megnőtt és hagytam, mindig nagy körmeim vannak sajátok.
2011. máj. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen le van vágva. Nem merem megnöveszteni mert félek hogy megcsikarom a babámat. Műkörmöm sose volt. Mindig saját magam lakkoztam, de sokan kérdezték mindig hogy műköröm.
2011. máj. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!