Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alma áfonyával 4 hónapos...

Alma áfonyával 4 hónapos kortól nem korai?

Figyelt kérdés
Nestlé üveges bébiétel/desszert, 4 hónapos kortól van az üvegen.Tudtommal kb.18 hónaposan ehetnek magvasakat. Jó levolt paszírozva és az arány is alma 80% áfonya 18% de akkor is adható egy 6 hónapos babának ilyen?
2009. márc. 16. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
A konzervgyári ételkészítési technológia más, mint az otthoni. Ezért amire az van írva, hogy ilyen-olyan kortól adható, nyugodtan adhatod a babának.
2009. márc. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
én holnap fogok neki adni először ilyet. most múlt 6 hós. eddig féltem tőle kicsit, most már úgy gondolom, ha ráírják, hogy 4 hós kortól, akkor 6 hósan biztos nem lesz baja tőle!
2009. márc. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 7 hósan kipróbáltam és pöttyös lett tőle a babám, ahogy a hipp málna-csipkebogyó instant teától is, pedig az is 4 hós kortól adható.

Elvileg ezekből kivonják az allergiát okozó magokat, próbáld ki, legfeljebb abbahagyod :)

2009. márc. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mind2 hasfogó,erre is figyelj.
2009. márc. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Tényleg kivonják belőle a magvakat. Viszont a védőnők és a gyártók nézetei nem esnek egybe. Gyártók jó ha minél előbb elkezded etetni, védőnők: 6 hónapos kortól kell kezdeni a hozzátáplálást. Én előtte nem adtam semmit.
2009. márc. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az üveges bébikajákból kivonják az allergén anyagokat, emiatt adható akkortól, ami az üvegre van írva.


Emiatt persze nemis igazán olyanok,mintha te házilad adnál neki ilyen gyümölcsöt.

Kisfiamnak eddig semmi baja nem volt az ilyen gyümölcsöktől, de a kertben termő áfonyánkból és szedrünkből 2 éves koráig nem adok.

2009. márc. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan adhatod neki az én kisfiam imádja:D,én is adtam neki ennyi idősen,de nálunk nem volt gond.Azóta is veszem neki,mert nagyon fincsi:)

6.5hós baba anyuja

2009. márc. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!