Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi történik a kisbabámmal?! 4...

Mi történik a kisbabámmal?! 4 és fél hónapos, nagyon nyugodt kisfiú VOLT!

Figyelt kérdés
4 napja egyszerűen semmi nem jó, sír, sír,sír. Nappal aludt minden étkezés után, most egyáltalán nem akar aluni, ha beteszem a kiságyba ordít, pedig látom, hogy ájul el a fáradtságtól. Nagyon meg vagyok ijedve, hogy mi lehet a baja.
2011. okt. 31. 17:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Fogzás?
2011. okt. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom.:-( Én nem látok semmit a szájában. Mutat jeleket pl. nyáladzik, de eddig is csorgott a nyála. Tömködi a szájába amit csak tud, talán ez egy árulkodó jel. De más nincs, csak az, hogy teljesen kicserélődött.
2011. okt. 31. 18:15
 3/15 porcukormókus ***** válasza:
Nálunk DETTÓ ugyanez van, szintén 4,5hónapos a kislányom. Pont most írtam ki a kérdésemet. Nálunk még annyi van pluszba, hogy kész tortúra a szoptatás is. Szerintem fogzanak, bár az ínyén semmi nem látszik, csak nyálzik nagyon, töm mindent a szájába.
2011. okt. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én már nem szoptatok 2 hete. Viszont ő eszik rendesen, éhes is, és nem veszem észre, hogy rossz lenne neki ha a cumisüveg a szájában van, SŐT, mintha nyugtatná.
2011. okt. 31. 18:53
 5/15 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy 2 hete volt ugyan ez. Kisfiam 6 hónapos és Neki abban a pár napban minden össze jött. Kibújt a 2 alsó foga, nekem teherbeesésem óta először megjött a menstruációm és még front is volt. Eddig átaludta az éjszakát, de akkor egyfolytában kelt, és mindig ki kellett vennem, mert nem aludt vissza a saját ágyában, csak mellettem, este is altatni kellett, pedig eddig elaludt magától. Én vettem Neki borostyán nyakláncot, és mintha varázsütésre helyre jött minden. Már első éjszaka, bár felkel egyszer, de cumit be és aludt tovább, azóta is nyugodt, és végre visszatért a mosolygós kisfiam :) Bár azóta is felébred 1x éjszaka enni, de eszik és ha visszateszem a saját ágyába akkor ott alszik tovább, de ha fáradt vagyok, akkor magam mellé teszem, ott eszik és alszik velem.
2011. okt. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a tápszer bántja a pociját?
2011. okt. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk is ugyan ez van, mi is 4,5 hónaposak vagyunk. Én is tanácstalan vagyok. Nálunk látszik az ínyén valami, de nem vagyok biztos benne, hogy a foga az.
2011. okt. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Próbálkozz fél adag Nurofennel ha nagyon sír. Pár nap alatt ki kell hogy jöjjön a foga ha egész nap sír.
2011. okt. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy fog. Lehet a hirtelen jó idő is. A lányom 8 hónapos, fognak nyoma nincs, de pár napja teljesen kifordult magából.
2011. okt. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ideje lenne megmutatni a gyerekorvosnak. Az én fiam is így volt, az én mintababám csak a hordozóban ringatásra aludt el, folyamatosan ordított, de se láz, se dagadt íny, semmi. Végül kihívtam hozzá a gyerekorvost, kiderült, hogy torokgyuszija van.

Legfeljebb ő is azt mondja, hogy fogzik és ír fel rá ecsetelőt.

A folyamatos 4 napot én soknak találom, ha az eddig "jó" baba egyik napról a másikra ennyire kifordul a megszokott viselkedésből.

2011. okt. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!