Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » STM Starlight SP gyerekulest...

STM Starlight SP gyerekulest hasznal vki? Ha igen irjatok rola legyszives velemenyt, h megeri e ilyet venni? ! Illetve, h Ti milyen gyerekulest ajanlotok arrol is irjatok.

Figyelt kérdés
koszonom a valaszokat
2009. márc. 16. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Sokáig benne volt a pakliban,h STM ülést veszünk,hiszen ez uaz,mint a Recaro.De aztán a BébéConfort (Axiss)mellett döntöttünk,mert a 9-18 kg használható ülésnek vmivel jobb volt a tesztje.De az tuti,h a 18-36 kg használható ülése STM vagy Recaro lesz(már ki is néztük).Amit vettünk az 80000 ft volt,de a gyerek biztonsága az első.Sztem az STM is megéri az árát.
2009. márc. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen En is ugy tudom,h u.a mint a recaro,de hat az szinte megfizethetetlen,persze tudom,h a gyerek biztonsaga az elso,de eppen ezert kerdeztem,h mi a velemeny errol.

Nagyon koszonom a valaszodat.

2009. márc. 16. 22:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Az első vagyok.Hát igen,nagyon húzós.Nem tudom mennyi pénzetek van rá,de a Maxi Cosi és Römer kb.fele árban van,és biztonságilag szinte uazt tudja!!!!Ha elfogadsz egy tanácsot:nézd meg a Brendon honlapján,vagy menjetek be,h megnézzétek(kézzel is!!!)ezután keressetek rá a neten,hátha vmelyik bababoltban olcsóbban megkapjátok.A Baby Outletben is nagyon jó árban kaphattok minőségi üléseket.A neten meg tudjátok nézni az ülések tesztjeit,és úgy könnyebb dönteni!!!!Jó nézelődést!
2009. márc. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!