Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyerekulest valasztani segiten...

Gyerekulest valasztani segitenetek? Esetleg ajanlanatok?

Figyelt kérdés
Fiam 9 honapos, 8 es fel kilo, persze a bebihordo mar kenyelmetlen neki. Nem tudok donteni gyerekulesek kozott. 9-18kilosat vagy 9-25kilosat vegyek-e. Mar van 1 15-36kilosunk. Nagyon izzados a picim, ugyhogy fontos lenne, hogy jol levegozzon a huzat. Legyen dontheto es persze 30ezernel ne legyen tobb, sot inkabb 25ezernel.
2010. nov. 22. 09:32
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Espiro optima 9-25 kg-ig.Nagyon jó!
2010. nov. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van,meg vagyunk vele elégedve.

[link]

2010. nov. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mindkettotoktol kerdezem, hogy nem izzad bele a baba? Nyaron is hasznaltatok?
2010. nov. 22. 13:41
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekünk Römer King van,mi is 9 hónaposan vettük.9-18 kilós.

Legjobb tudomásom szerint nyáron minden ilyen ülésbe beleizzad a baba...ismerősim körében van ezer+1 fajta ülés,de kivétel nélkül mindenki azt mondja hogy nyáron beleizzadt a gyereke. Én azt szoktam csinálni,hogy textilpelust teszek a fiam alá az ülésbe(egyet alá,egyet a háta mögé),az elég jól felfogja az izzadtságot.

2010. nov. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok,nem izzadt bele,nyáron is használtuk.
2010. nov. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok egyáltalán nem izzad bele!Pedig voltunk hosszabb távon is (Horvátország).Kényelmesen utazott és sokat aludt!Amúgy amilyet a második válaszoló irt ülés az is nagyon jó és olcsóbb is.(Baby alto)
2010. nov. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszaitokat!
2010. nov. 22. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!