Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen etetoszeket erdemes...

Milyen etetoszeket erdemes venni, megeri az olyan, amit allitani lehet, es 0 honapos kortol hasznalhato?

Figyelt kérdés
6 honapos kortol szeretnek hozzataplalni, de akkor meg nem ulhet a baba, viszont szeretnek mar etetoszeket venni. Erdemes belefektetni egy allithato szekbe, amit kulonbozo pozicioba lehet donteni?
2011. máj. 29. 07:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem érte volna meg, mert nem lett volna kihasználva. Pici korában inkább a hordozót használtam ilyen célokra, és amikor már tudott ülni, akkor vettem egy egyszerűbb etetőszéket, mivel úgyis csak az étkezések idejére ültettem bele, tehát nem lett volna kihasználva az a funkció, hogy dönthető. Amúgy is kicsi a lakás, szóval épp elég volt étkezésekkor helyet csinálni neki :)
2011. máj. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én hordozóban etetem,később akarok majd venni egyet,de biztos nem újat veszek,használtan is jókat lehet venni szinte fele annyiért.
2011. máj. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hónapos korában már önállóan ült, szóval ültettem. Nekünk dönthető támlájú van, és nagyon szeretjük. Kényelmes, stabil, és nem borul fel. Amíg kisebb, addig tényleg jobb ha a hordozóban eteted.
2011. máj. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekünk Peg Perego tatamia van, és maximálisan kihasználjuk minden funkcióját, újszülött kortól kezdve.

Nem olcsó, de minden pénzt megér!!!!!!!!!!!!

2011. máj. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Peg Perego Prima Pappa.

Nem olcsó, de hiper-szuper, elsőre én is valami noname borzalmat vettem, meg is bántam, el is adtam, ahogy elkezdtük használni.

Ezt meg használtam vettem 10e ért, csak a váz volt, varrtam bele huzatot (egy eredeti huzat alapján), műbőrból, lemosható, kényelmes, szép, így 12-ért van egy 40 ezres székem.

2011. máj. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. En nem szoktam hordozoba ultetni, csak az autoban, ki sem veszem onnan, meg nagyon nem szereti a babam. Hely meg van boven a hazban. Azt hiszem, akkor megeri a dragabb nekem, mivel nem akarom a hordozot hasznalni... De akkor megvarom a 6 honapot, hatha az enyem is ul addigra:) Bar a chicconak most le van arazva egy multifunkcios szeke.
2011. máj. 29. 11:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyon megérte a dönthetős támlás. Mi Hauck (azt hiszem így kell leírni) márkájút használunk. 5 hónapos korától döntve használtuk, amióta ülni tud, pedig rendesen, ülve. Szeretem, hogy a bekötő öve lentről indul a fenekétől a válláig, így be van kötve a gyermek, de mégsem esik ki. Van mozgás tere, előre tud hajolni az ételhez. Mi a Brendonban vettük 20.000ft.
2011. máj. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!