Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyibe kerülnek a sokat...

Mennyibe kerülnek a sokat emlegetett családi napközik, és kinek van rá pénze? Illetve az állami/egyházi óvodákban ki mennyit fizet gyermekéért?

Figyelt kérdés
Nekem már a sima óvoda befizetése is gondot okoz, nem tudom, csak én vagyok ilyen csóró?
2011. máj. 29. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálunk bölcsi helyett csak családi napközi van, vagy kifizeted, vagy hurcolod be a gyereked a koszos/büdös városba.

Az önkormányzat támogatja, így kb. 20 e/hó.

2011. máj. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk az egyik 40 a másik 55 ezer
2011. máj. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs bölcsi csak a városba(Győr)itt van egy családi napközi 300ft/óráért vállalja a gyereket.Na kösznöm szépen az napi 10 óra 20 napal számolva 60ezer forint.Fizum 60% lenne na nem tehetem meg én se.Mert ugyebár 8 óra munka de befele,-és hazajutni is kell.Nem tudom ki hol dolgozik aki be tudja adni.Nálunk nem támogatja az önkormányzat.Magyarázat:én vagyok az egyetlen a faluba akinek ilyen igénye lenne mert más beviszi az állami bölcsibe a városba.Mondhatom hogy f.sza nagyon a helyzet......
2011. máj. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a mi környékünkön 3 családi napközi van, az egyik 60 ezer, a másik 39 ezer, a harmadik 32 ezer kajával együtt. Én ebbe a harmadikba szeretném járatni a kisfiamat, úgy tervezem, hogy 6 órában mennék vissza dolgozni, és akkor kapom még a GYES-t is, és így a GYES+családi pótlék fedezné a napközit
2011. máj. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!