Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire használjátok a Milumil 7...

Mire használjátok a Milumil 7 gabonás pépet?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy lehet gyümibe és főzelékbe is tenni sűrítőként. De hogy? Csak simán beleszórom a reszelt gyümölcsbe?
2011. máj. 29. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, én gyümölcsmixbe tettem, és még most is teszek sokszor, pedig 1,5 éves már a fiam. Összebotmixerezek pl. banánt és almát, vagy bármilyen gyümölcsöt, és teszek bele pár kanállal. Így olyan, mint a tejpép, mégsem tej alapú, és nem cukros.

Vagy banánturmixba is szoktam tenni sűrítésként: banán+zabtej+gabona. Mostmár dm-eset is szoktam venni, babylove kétgabonás, azt is ugyanígy használom. Vacsinak, vagy uzsonnának is kiváló, attól függ mennyi idős a gyerkőc. Főzeléket én nem sűrítek vele. És igen, én csak simán beleszórtam, összekever és kész. Táplálóbb lesz tőle a gyümölcs, nem mellesleg kell a gabona a gyerekeknek.

2011. máj. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bármit lehet sűríteni vele.

De nekem az a tapasztalatom, hogy ha kevés meleg vízben oldod fel előtte, akkor sűrít igazán.

2011. máj. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
GYümölcshöz, joghurthoz kiváló, hogy kicsit sűrűbb legyen. Én korábban úgy is adtam a fiamnak, hogy némi forróvizet és 100%-os gyümölcslevet adtam hozzá, így a tejpépet helyettesítettem.
2011. jún. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!