Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milumil 1-es tapszerhez...

Milumil 1-es tapszerhez melyik Aventes cumigumit hasznaljatok? Nekem nagyon becsomosodik.

Figyelt kérdés

Hat hetes a babam, eleinte a Aptamil-t hasznaltunk, illetve Milumil HA Startot, azzal nem is volt gond, az 1-es cumin is szepen atfolyt. Majd vettem Milumil 1-et, arban jobb, szereti is a fiam, szekrekedes sincs tole, de meg a 2-es cumit is eltomiti, csomosodik. Probaltam mar hidegebb, melegebb vizben is oldani, de a vegeredmeny mindig ugyanaz: az etetesek elso negyed oraja az alland kitomitesrol szol, kozben persze a babam sir az ehsegtol, nagyon idegesito.

Melyik cumival, vagy milyen modszerrel probalkozzak meg?


2010. ápr. 6. 07:17
 1/4 anonim ***** válasza:
aventnek van római számos I-II-III varázscumija. ennek az I-esén próbáld. 3hós kortól ajánlják, kicsit merevebb anyagú, mint az 1-es meg a 2-es, de azon tuti átmegy. mi is szenvedtünk ezekkel egy sort. más, olcsóbb cumiknak (pl baby bruin, vagy dm-es) nagyobb lyuka van, azon is simán átfolyik.
2010. ápr. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Milupa Milumil tápszerek elég nehezen oldódnak, és mi is pontosan így jártunk. Egyszerűen nem jött sem az 1-es, sem a 2-es jelűből, ráadásul az Aventes cumi elég kemény és merev is és nem tudott belőle rendesen enni. Én vette Mam márkájú cumit (a DM-be), ez az egyedüli, amit az Aventes cumisüvegre rá lehet tenni, abból az 1-es lyukún is jött rendesen, és a formája is sokkal jobb. Szóval nem fontos lecserélni a cumisüveget is, a babám 9 hónapos, és a mai napig az Aventes üvegből Mam etetőcumival kapja a tápszert, csak mi már a 3-a számút használjuk. Próbáljátok ki. Mi is 100 félét próbáltunk, mire ez bejött.
2010. ápr. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, ja és nem olyan nagy a lyuk, hogy félrenyeldessen. Nekünk az I-II-III variábilis cumi sem jött be.
2010. ápr. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Kiprobalom a mam-os cumit, nem tudtam, hogy az kompatibilis az aventtel. Ez jo hir. A varibalis cumival meg varok, mert az elozo gyereknel probaltam hasznalni, de nagyon nem jott be akkor.

Remelem, hogy hamar megtalalom a megoldast, mert maga a tapszer egyebkent jo, de mar nagyon idegesit ez a kiserletezgetes, annyira nem olcso mulatsag vegigprobalni az osszes aventes cumigumi fajtat.

2010. ápr. 6. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!