Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire megbízható külföldről...

Mennyire megbízható külföldről rendelni babakocsit? Tapasztalatokra lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés
Köszi :)
2011. máj. 30. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Babakocsit nem rendeltem,de sok mást igen,baba ruha,fényképezőgép,sport cipő,stb.

Én mindig az ebayról szoktam rendelni,nagyon megvagyok vele elégedve soha semmi gond nem volt se az áruval,se a fizetési móddal.

2011. máj. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi!! :)

Én is azt az oldalt néztem, de én kocsit szeretnék rendelni.

Akkor ezek szerint nincs gond vele... :) Még egyszer köszi!

2011. máj. 31. 07:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia.En kulfoldon elek szinte mindig mindent az ebay-rol rendelek.Ajandekokat is a MO.-n elo szuleimnek testveremnek.Kicsit tobb a postakoltseg es idoben is tobb de semmi gond nem volt meg vele.Sot babakocsi,etetoszek,bebikomp is onnan van.Csak nezd meg a postage&packaging-ben hogy kikuldi -e egyaltalan MO.-ra.
2011. máj. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mindig nézd meg az eladót,hogy mennyi terméket adott el és,hogy hány százalékosok a visszajelzések.

Minél több termék,minél nagyobb százalék a jó. :)

2011. máj. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi köszi köszi!! Pont találtam is egy ilyen babakocsit!! :))) Fogalmam sincs, hogy hogyan működik ez az oldal, de megpróbálok rájönni... :)

Egyébként, kb hány ft-ba kerül a postaköltség? Ja és hogy működik ez az utalásos dolog? Mert ugye fontban van meghirdetve a kocsi... Nem tudom, hogy hány Ft hogy font. Csak bemegyek a bankba és ők átutalnak annyi értékü forintot? :) Bocsi a sok kérdésért, de még soha nem csináltam ilyesmit..

2011. máj. 31. 10:59
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem,nem.Pay Pal-on keresztül van az utalás,be kell regisztrálnod ehez szükséges angol nyelvtudás.

Ha szállítják ide,amit nem hiszek,mert elég nagy csomag lenne egy babakocsi akkor a Postage and payments-re klikk és ott kell kiválasztani mo.-t,ha nincs ott mo. akkor nem szállítják!

A fontot annál a banknál nézd meg ahol számlád van,mivel a számládról fogják levonni az átutalt összeget.

Ha nem tudsz angolul inkább szólj egy ismerősnek aki tud,biztos ami biztos.

Sok sikert!

2011. máj. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Sajnos úgy látom, hogy nem szállítják magyarországra... :(

Ez van...még megpróbálok utánajárni, hogy hátha lehet vhol kapni, esetleg van e olyan üzlet, ahol meg tudják nekem rendelni..

2011. máj. 31. 19:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Sok sikert! :)
2011. jún. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!