Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, ha 11 hónapos...

Mit tegyek, ha 11 hónapos babámnak nem kell a tápszer?

Figyelt kérdés
cumiból se kanállal se eszi!!ízesítve se!! kipróbáltuk az összes tápszert....
2011. máj. 30. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Kislányom ennyi idősen hagyta el a szopizást. Egy darabig itta a tejitalt, kapott tejpépet, majd 1 éves kora után bevezettük a tejet. Szerencsére azt nagyon szerette, mai napig szereti, a kakaót is.

Mi úgy kezdtük a bolti tejjel, hogy először főztem belőle tejberizst, tejbegrízt és ilyen tejes finomságokat, utána kapta "simán" inni. Ő sem szerette a tápszert, egyiket sem.

2011. máj. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor ne kisérletezgess tovább a tápszerrel,vezesd be a tejet!
2011. máj. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És vajon különbséget fog érezni a tápszer és a bolti tej között?? És ha azt se szereti?? Van ilyen?? mit tegyek?
2011. máj. 30. 18:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Ég és föld a kettő. Én kóstoltam már a babám tápszerét, hát az ihatatlan számomra, a tejet viszont én szeretem. Próbáltam adni már a babámnak tejet, kakaót, hát nem volt oda érte. Még marad nálunk a tápszer 16 hósan is.
2011. máj. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én gyerekem sem eszik meg semmilyen tápszert 11 hónapos kora óta. A tejet sem szereti, viszont a tejtermékeket igen. Joghurttal, vajjal, sajttal, tejföllel, tejbegrízzel és egyéb tejtermékekkel pótolom a tejet.
2011. máj. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!