Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most 6 hónapos a kislányom...

Most 6 hónapos a kislányom folyik nagyon a nyála szerintem jön a foga mert érzem hogy szurja az ujjamat de egy pár napja nyügős és csak kézbe van el és sétálgatni kell vele. Mit csináljak? Ki fogja nőni?

Figyelt kérdés
Csak kézbe van el és csak sétálgatni kell vele mert ha nem olyan keservesen el kezd sírni meg nagyon bepörgeti magát.Éjszaka csak egyszer kell fel kajcsizni utánna alszik tovább azt mongyák haggyam had sírjon és ne vegyem fel mert el lessz kényeztetve.Nagyon el vagyok keseredve eddig olyan jo kislány volt mostmeg nem birok egész nap sétálni vele.Néha eljátszik magába de az nem tul sűrűn van.mit scináljak??
2011. máj. 31. 12:02
 1/2 anonim ***** válasza:

hát én is csak ennyit tudok mondani

hogy a fogzás miatt ilyen nyűgős és azért szeretné hogy kicsit tutujgassad bár tényleg nem túl jó ez

mert hamar elkapatódnak a babák így.

ne hagyd magad.

2011. máj. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod jo ötletnek hangzik csak evvel egy bibi van. ki tudja ezt megálni??jo nekem ő az első elvileg az elsőt mindenki elkapatja,de haggyam sírni majd ki nővi??
2011. jún. 1. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!