Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet vinni a babát...

Mikortól lehet vinni a babát sétálni? Nem érzem magam felelőtlennek, viszont nem szeretném úgymond a széltől is óvni a picit. Hány hetesen vihetem magammal mondjuk bevásárolni, sétálgatni?

Figyelt kérdés
2008. máj. 31. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
A tavaszi-nyári babákat már 2-3hetes kortól ki lehet vinni sétálni. De fokozatosan kell növelni az időt, nem szabad egyből órákra magunkkal vinni.
2008. máj. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%

Szia!

Én a decemberi gyerekemet is kivittem már a 3-ik napon mikor hazajöttünk.2 napot voltunk csak a lakásba.3-ik napon jól felöltöztettem,és 10 percre kivittem.Másnap 20 perc,aztán 30...stb...Akkora hó volt,hogy alig bírtam a kocsit néhol eltolni,de az én drágám kint aludt a legjobban.A kórházból is csak úgy lehet hazajönni,ha kiviszed.

Hogy lekopogjam,2,5 éves,de beteg még nem volt,2 alkalommal volt 1 napos láza,és ennyi,az is most nemrég.

Nemsokára meglesz a tesó,ő nyári bébi lesz,nála még ez sem gond,hogy nagyon szoktatni kellene a levegőhöz,hisz egész nap nyitva az ablak.

A tömeges helyekre csak akkor nem vittem,ha valami járvány volt,de azt akár egy látogató is hozhat,még akaratán kívül is.Ebben a jó időbe meg inkább arra kell figyelni,hogy ne a legnagyobb melegbe menjetek ki.


Boldog babázást,üdv

2008. máj. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem még csak most fog megszületni de én kb egy hetes kora után minden nap kiviszem,azért attól mert addig lesz segítségem de utánna nem és van egy kiskutyim is amit le kell vigyek egyszer napközben,akkor viszemmajd a babát is magammal.Szval a szükség nagy úr,de tény,hogy ha meleg is lesz teszünk egy kört a házkörül és jövünk fel.sztem attól az 5-10perctől semmi baja nem kéne ,hogy legyen.

2008. jún. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!