Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónaposnak fogak nélkül...

7 hónaposnak fogak nélkül adnátok babakekszet elszopogatni? Nyilván felügyelet mellett.

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
én nem
2011. máj. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia, én sem mernék még, mert a nyál leold egy nagyobb darabot esetleg, még az önálló evéstől is elveheti a kedvét. A lányom 8 hónapos és még nincs foga, mi kölesgolyóval próbálkoztunk (elolvad a szájban), először még attól is fulladozott, idegenkedett, most már imádja, megtanulta, hogy kell enni.
2011. máj. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

8,5 hónapos korában jöttek ki kisfiamnak az első fogai. Addigra már mindenfélét evett, amit lehetett, az ételeit is csak villával törtem össze. De addig ne adtam volna neki semmilyen darabosat? És az a baba, akinek 1 évesen, vagy még később jönnek ki az első fogai??? Annak addig turmixolni kellene? Ugyan, dehogy!


Nyugodtan add a kezébe, esetleg hagyd elöl két napig, hogy egy kis párát magába szívjon a keksz, ne legyen nagyon kemény, fojtós. Egyébként én 6 hónaposan kezdtem az ilyesmit bulátával, kölesgolyóval, natúr kukival - kezébe adtam, megette, elnyammogta.

2011. máj. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 csill79 ***** válasza:

Kislányom szintén 7 hónapos.Neki sincs még foga.Én próbálkoztam a babakekszel,de majdnem megfulladt tőle,Én meg frászt kaptam,úgyhogy max Én szétmorzsolom kézzel és nagyon kis darabokat teszek a szájába.

Maradok a kölesgolyónál:)Vagy buláta.

2011. máj. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A gyerekorvosunk a 10 hós babánknak se javasolta a babakekszet, piskótát. Száraz, mivel van már foga, leharap nagyobb darabokat is, és odatapad a torkához. Volt, hogy öklendezett, volt, hogy hányt, mire kijött a darabka... mi nem próbálkozunk ilyen haszontalan kajákkal, sok tápértéke amúgy sincs ezeknek, se a puffasztott szirszaroknak, csak az étvágyát veszik el, vagy feleslegesen hizlalják akár. Lehet, túlparázom, de iszonyú érzés fuldokolni látni, és ha nem érett rá, nem próbálkozom idő előtt.
2011. jún. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok - szerintem az a rosszabb, ha van foga (nekünk 3 hónapos kora óta van, most már nyolc), mert amíg nincs, csak majszolgatni tudja, nem harap le nagy darabokat, ami veszélyesebb, mert rágófogai még nincsenek.
2011. jún. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!