Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor vágjátok/vágattjátok le...

Mikor vágjátok/vágattjátok le először a baba haját?

Figyelt kérdés
2009. márc. 17. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Mivel az én pici fiam màr szuletésekor olyan volt mint egy kis minirocksztàr, 4 honaposan vàgta le eloszor fodràsz a hajàt, utàna én igazitgattam olloval ( szerencse h tél volt, igy kellett sapka:)).

Két honapja pedig a "zurammal" beruhàztunk egy hajnyiroba, azota neki is azzal vàgom. Turi, sot, szereti is, foleg miutàn végeztunk, a tukorben nézegeti magàt nagy buszkén, nekem meg dicsérni kell, milyen szép :D 10 honapos, eddig kb 4szer volt vàgva a haja

2009. márc. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam 9 hónapos és még nem vágtuk le a haját, mert most kezd csak sűrűsödni. Az a pár baba haja ami hosszabb meg olyan édi. De ha melegebb lesz le kell majd vágatni.
2009. márc. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én épp most vágtam le a kisfiam haját rövidre, mert kb. 5-6 cm-es volt már. 10 hetes. Nagyon kis vagány lett:)
2009. márc. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
és van olyan fodrász aki levágja egy pár hetes hónapos babó haját? Mindegyik elvállalja vagy külön keresni kell?
2009. márc. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves utolso vàlaszolo, az elso vagyok:)

Nekem a sajàt fodràszom vàllalta hogy lenyirja a picur hajàt is. Nekem is le kellett vàgnia a hajam, és elotte mondtam neki, hogy a gyerkoc is kezd egy kis osemberre hasonlitani, azt mondta, nyugodtan vigyem.

Bàr tény, hogy sok fodràsz van, akik egy kicsit tartanak a bébikéktol, tudod, sokat sirnak, nem engedik hogy hozzàjuk nyuljanak...:)

2009. márc. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
fiam 10 hós, eddig még nem kellett vágni, most kezd neki rendesen nőni:)) fent nagyobb, született punk. amilyen tempóban nő a haja, hát lehet, h még 1 év mire vágnom kell:))
2009. márc. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A nagy fiamat először fél évesen kellett fodrászhoz vinni, mert szó szerint vállig ért a haja:)) elöl meg nem látott ki. Hatalmas hajjal született és nem hullott ki neki. A lányomat kb 7 hónaposan vittem fodrászhoz, de 3 hónaposan már "pálmafát" kellett csinálni a feje tetején, mert a szemébe lógott a haja. Reggelente úgy nézett ki, mint egy Bobtiel kutyus:). Utána kb 2 havonta vittem fodrászhoz:_)). Azóta is mindkettőjüknek nagyon sűrű haja van. Tehát nem igaz a babona, hogy nem szabad 1 éves kor előtt levágni a babák haját.. A kicsiknél már nem volt ilyen gondunk, mert nekik elég kevés hajuk volt a születésükkor. A 11 éves fiam azóta bőven bepótolta azt a "hiányosságot". A picinek meg most 6 hónaposan kezd csak sűrűsödni:)).
2009. márc. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!