Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Horvát tengerpartra babával...

Renibaba25 kérdése:

Horvát tengerpartra babával hova érdemes menni? Pontos száláscimeket kérnék

Figyelt kérdés
augusztus közepén 6 felnőtt és 3 gyreke (3,5 éves, 1,5 éves, és 8 hónapos gyrekkel mennénk nyaralni, apartmanos megolás érdekel, 3 szoba, napali, konyha megoldás.. ahol közel a part... akik már voltak tudnátok pontos cimeked adni, amit már megtapasztaltatok
2011. jún. 1. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:

mi ide foglaltunk

[link]


Látom, hogy ez nem egészen az, amit ti akartok, de ötletadónak hátha jó. Mi sokat jártunk erre a környékre, nagyon szeretjük.

2011. jún. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hirtelen ezt találtam.

[link]

ezen az oldalon érdemes keresni.


Mi tavaly Krk szigeten voltunk Baska-ban. Gyönyörű hely. Akkor volt a fiunk 8 hónapos. Az út Pestről 4,5 óra.

Azért nem ajánlom azt ahol tavaly megszálltunk mert ott egy apartman volt 4 személyre + egy egy baba családonként.


Egyébként a reális ár max. 25-30e ft./apartman, egy 4 felnőttes apartman. ( mi pl 75 eurót fizettünk /apartman. Az előző linken csodálkoztam a 60.000 ft/ nap áron, szerintem az nagyon sok.


Ezen az oldalon a bérbeadók hirdetnek. A magyar utazási irodák rohadt nagy felárral/haszonnal dolgoznak.


Jó keresést!

2011. jún. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Helyesbítek,


az először belinkelt oldalon voltak 60.000/éj áron is szállások.


Üdv.

2011. jún. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Igen, nyilván vannak drágább szállások is.

Amit linkeltem, mi ott foglaltunk augusztusra, 18.000 /nap 5 főre. Mi így megyünk 140 ezerért összesen 7-en, 5 felnőtt, 2 pici.

2011. jún. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2011. jún. 7. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!